Serhat Duyar’dan iddialı açıklama Seçmenin adresi BBP olacak

02 Mart 2015, Pazartesi - 00:07

BBP MKYK üyesi Serhat Duyar milletvekili aday adaylığını ‘Biz idamı vaat ediyoruz” diyerek açıkladı. BBP’nin denenmiş bir siyasi hareket olduğunu belirten Duyar, “İktidar partisinin mensuplarının da, oy verenlerinde adresi BBP olacaktır” dedi.

Büyük Birlik Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Serhat Duyar dün parti binasında düzenlediği basın toplantısıyla milletvekili aday adaylığını açıkladı. Partililerin katılımının yoğun olduğu basın toplantısına BBP Kocaeli İl Başkanı Nihat Yıldız, Bolu İl Başkanı Mahmut Alan, Sakarya İl Başkanı Suat Çillioğlu, parti müfettişi Süleyman İlerioğlu, AKP Derince eski ilçe Başkanı Mehmet Eryürek, BBP milletvekili aday adayları Osman Ölmez, Serkan, Emre Yıldız, Engin Kaya, İsmail Aydın Serkan Akyüz, Hasan Yıldız, Özlem Yıldız, Mustafa Bircan, Ömür Yeşil, Mustafa Ata da katıldı.

 

KATILIM YOĞUN OLDU

BBP İl Başkanı Nihat Yıldız Serhat Duyar’ın milletvekili aday adaylığını açıkladığı toplantıda konuşarak, “Serhat Duyar’ın Ankara’da da kendisinin sesimiz soluğumuz olacağına inanıyorum. 13 Mart’ta Cuma günü BBP Genel Başkan’ı partisinin Kocaeli İl Başkanlığı’nın yeni parti binasının açılışını yapacak. Bu seçimler AKP’den kurtulmak için bir şans. Nerede bir sıkıntı olsa başında iktidar var. Sürekli birbirlerine ‘gider’ yapıyorlar. Zaten ülke ekonomik krize gidiyor diyerek, bu sefer de Merkez Bankası’na gider yapıyor. Tek hedefleri sahte kahramanlık” açıklamalarında bulundu. AKP Derince ilçe eski Başkanı Mehmet Eryürek ise kısa bir konuşma yaparak, Serhat Duyar’ı sevenler olarak burada olduğunu söyledi ve kendisine milletvekilliği yolunda başarılar diledi.

 

“İKİ KESİME İDAM GETİRECEĞİZ”

MKYK üyesi Serhat Duyar ise milletvekili aday adaylığı hakkında konuşarak, 3 yıl önce Kocaeli’nde bu hareketi başlattığını söyledi. BBP denenmiş bir siyasi harekettir. Biz çabuk unutan bir toplumuz. 28 Şubat denince ilk akla gelen Muhsin Yazıcıoğlu’dur. Kendisini inançlı kesim olarak iktidar vardı. Tehlike alperenlere çevrilmemesine rağmen kendisini ortaya koymuştur. BBP kadrolarına fırsat verildiği zaman 7 milletvekili bulunarak bunu gösterdik. BBP olarak sorunların ana kaynağının olan iktidarın yaptıklarını onaracak kadrolara sahibiz. İktidar topluma kötülük aşılıyor. Ben iktidar partisinin mensuplarının da, oy verenlerinde adresi BBP olacaktır. Özgecan olayı zanlıları gibi şahısların ve devletin milletin kolluk görevlilerine bomba atan PKK’lılara karşı biz idamı vaad ediyoruz” açıklamalarında bulundu. 


 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki