Serhat Duyar: Başkanlar bilek güreştiriyor

30 Mart 2015, Pazartesi - 12:18

Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim’i ve yönetimini ziyaret eden BBP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Serhat Duyar, “Bazı belediye başkanları ne yazık ki oda başkanlarıyla bilek güreştiriyor ve odaların sorunlarına eğilmiyor” dedi

Büyük Birlik Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Serhat Duyar, Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim ve yönetimini de ziyaret etti. Ziyaret sırasında BBP İl Başkanı Nihat Yıldız ve BBP İl Başkan Yardımcısı Kadir Engin’de hazır bulundu. Nazik ziyaretlerine teşekkür ederek sözlerine başlayan başkan Serim, “Sizi daha keyifli bir şekilde ağırlamak isterdik ama ne yazık ki hâla Perşembe Pazarı sorunumuzu çözümleyemedik” dedi.

 

‘PAZAR YERİMİZ ÖNEMLİ’

Valilik Konseptinin yapılmasının ardından Perşembe Pazarı’nın mevcut yerinde hizmet vermesinin engelleneceğini ifade eden Serim, “Alanımızdan memnunuz bizler  en iyi işi Perşembe günü yapıyor pazarcı esnafımız eğer o gün kurulan Pazar kentin ücra köşesine atılırsa iş yapamayız. Pazar yerimizin merkezi olması adeta namus borcumuzdur” diyerek Duyar’a derdini aktardı.

 

DUYAR’DAN YANINIZDAYIZ MESAJI

Odaların çeşitli sıkıntıları olduğunu bildiğini ifade eden Duyar , “Ne yazık ki yerel idareciler sorunlarınıza ortak bir çözüm üretemiyorlar. Hatta bazı belediye başkanlarının oda başkanlarıyla bilek güreştirircesine bir sürecin içerisinde olduğunu üzülerek görmekteyiz. Bizler sizlerin sorunlarını dinlemek ve elimizden geleni yapmak için sizlerin yanındayız” diyerek sözlerini noktaladı. Konuşmalar sonrasında başkan Serim konuklarına meyve ikramında bulundu. 


 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki