Şemsettin Ceyhan'dan terör saldırısına sert tepki

Şemsettin Ceyhan'dan terör saldırısına sert tepki
29 Haziran 2016, Çarşamba - 23:49

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşen terör saldırısına sert tepki gösterdi.

Ceyhan, "Mübarek Ramazan ayında meydana gelen bu kanlı ve alçak terör saldırısını lanetliyorum. Kardeşliğimiz ve insanlığımıza kast eden hainlerin emellerine ulaşmalarına fırsat vermeyeceğiz" dedi.

Ceyhan, "Zor bir dönemde geçiyoruz, maalesef ortada hain ve kirli bir plan var kardeşliğimiz ve insanlığımıza kast eden bu hainlerin emellerine ulaşmalarına fırsat vermeyeceğiz, teröre karşı en kararlı tutumu sergilemeye devam edeceğiz. Türkiye terörle mücadeleden bir an olsun geri adım atmayacaktır, dedi. "Hiçbir terör saldırısı bu milletin ezeli ve ebedi kardeşliğini birlik beraberliğini engelleyemeyecektir" diyen Ceyhan şunları kaydetti:

"Korkmayacağız, yıkılmayacağız, şer odaklarına karşı dimdik ayakta olacağız, Rabbim devletimize zeval vermesin, Bu zor zamanlarda devletimizin yanında olmaya devam edecek, milletimizin emanetine sahip çıkacağız, Türkiye, terörle mücadelesinde ödediği tüm bedellere rağmen 79 Milyon vatandaşıyla masum insanlara karşı yapılmış bu kahbece saldırınında üstesinden gelecektir. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyorum, Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin."

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki