SEMİNERDE BULUŞTULAR

TÜMSİAD Gebze Şubesi tarafından “Markalaşma ve Kurumsallaşma” semineri düzenlendi. Gebze Ticaret Odası Meclis salonunda gerçekleşen seminer programına iş dünyasından yoğun katılım gerçekleşti.
25 Haziran 2014, Çarşamba - 15:33

Gebze’de önemli sivil toplum kuruluşlarından olan KAISİAD Başkanı Nasrettin Bavaş, KONSİAD Başkanı Muzaffer Koşan ve TÜKSİAD Başkanı  Gültekin Şenel’de programa katılanlar arasındaydı.

TÜMSİAD Gebze Şubesi Genel Sekreteri  Önder  Arslan’ın sunumuyla başlayan programda, ilk olarak kürsüye davet edilen TÜMSİAD Gebze Şubesi Başkanı Ensar Korkmaz konuşmasında  TÜMSİAD’ın kurumsal yapısından bahsetti.  Yurt İçinde 57 şube, yurt dışında 8 şube, 47 temsilcilik ve 13000’ e yakın üyeleri olduğunu anlatan Korkmaz,TÜMSİAD ‘ın büyük bir organizasyon olduğunu belirtti.

SAYGIN,ÖRNEKLER VERDİ

NLP ve Kişisel Gelişim Uzmanı Oğuz Saygın markalaşma ve kurumsallaşma ile ilgili düşüncelerini katılımcılarla paylaştı. Büyük firmaların nasıl markalaştığını örneklerle ortaya koyan Saygın, özellikle kurumsallaşmış firmaların yapısından bahsederken, zaman zaman da hafızalarda yer etmiş, önemli bir pazar kitlesi yakalamış, markalaşmış ve kurumsallaşmış firmaların reklam filmlerini de gösterdi. Katılımcıların da ara sıra söz alarak aktif bir biçimde programa soru ve cevap şeklinde dahil oldukları gözlendi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki