Selim Çakır adaylığını açıkladı!

17 Ocak 2015, Cumartesi - 19:09

Ülkü Ocakları Kocaeli eski İl Başkanı Selim Çakır, 1 Şubat’ta yapılacak olan MHP il  kongresinde il başkanlığı için adaylığını açıkladı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) yaklaşan il kongresi öncesi adaylar adaylıklarını açıklamaya başladı. Hüseyin Murtazaoğlu ve Sedat Arı’nın ardından Selim Çakır da adaylığını açıkladı. MHP İl Başkanlığı’nda yapılan açıklamaya çok sayıda partili ile birlikte MHP eski Milletvekili Kemal Köse, eski il başkanlarından Celalettin Yaylak, Salih Yeykan, MHP eski milletvekili adayı Zekai Kahyaoğlu ve MHP ilçe başkanları katıldı.

1994 yılında başlayan sevdanın yaktığı kutlu ülkü ateşinin güçlü kadrolar ile taçlandırılması gerektiğinin söyleyen Çakır, “Yaklaşan 2015 genel seçimleri arifesinde artık vakit dar, yolumuz çetin, yükümüz ağır, işimiz ise geçmişten daha çoktur. Geçmişten aldığımız miras, sorumluluk ve ilham ile 1 Şubat 2015 Pazar günü gerçekleşecek olan MHP Kocaeli İl Kongresi için adaylığımı açıklamış bulunuyorum” şeklinde konuştu.

İl Başkanlığı için adaylığını açıklayan Selim Çakır partililere seslenerek destek istedi. Çakır, “Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda yüce Allah’ın bizlere yar ve yardımcı olmasını niyaz ediyorum. Yapılacak olan il kongremizin Başta Kocaeli’ne, partimize, ülkücü harekete ve Türk milletine hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, siz değerli ülküdaşlarımın desteğini bekliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki