Şeker’den Köşker’e ziyaret

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, ilçe yöneticileri; Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti
26 Ağustos 2015, Çarşamba - 19:20

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve ilçe yöneticileri de eşlik ederken belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran da ziyarette hazır bulundu. AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Köşker, “Sayın vekilimizle 2004 yılında birlikte belediye meclis üyeliği yaptık. Dolayısıyla meclis üyelerini en iyi anlayabilen en iyi şekilde değerlendirebilen milletvekilimizden bir tanesi.

ESKİ VE YENİ MECLİS ÜYELERİ

AKParti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı görevini de sürdüren sayın vekilimize belediye meclis üyelerine verdiği değer ve önemden dolayı şahsım Gebze Belediyesi meclis üyeleri adına teşekkürlerimi sunarım” dedi. AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker de ziyarete ilişkin değerlendirmesinde, “15 günden bu yana Kocaelinin tüm ilçelerindeki belediye meclis üyesi arkadaşlarımızı ziyaret ediyoruz. 3 günden beridir de Gebze’deyiz. Bu ziyaret kapsamında, aynı zamanda büyükşehir belediye meclis üyesi olan belediye başkanımızı da ziyaret ediyoruz.

DEĞERLENDİRMELERDE BULUNULACAK

Belediye meclis üyesi arkadaşlarımızın meclis ve belediye çalışmalarıyla ilgili, yasal düzenlemelerle ilgili değerlendirmelerini görüş ve önerilerini almak aynı zamanda parti çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunmak amacıyla böylesi bir çalışma başlattık. Bu ziyaretlerimizin ardından AK Partinin kuruluşundan bugüne kadar belediye meclislerinden bulunan görev alan kardeşlerimizi büyüklerimizi ziyaret edeceğiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki