Şeker “Dilovası bir cazibe merkezi”

25 Ağustos 2015, Salı - 15:19

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker Dilovası’nı ziyaret ederek  Belediye Başkanı Ali Toltar’a konuk oldu. Belediye Başkanlığı makamında yapılan görüşmede ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri de hazır bulundu. Milletvekili Şeker “Dilovası artık bir cazibe merkezidir” dedi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Dilovası’na gelerek Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Dilovası Belediyesi'nin uyumlu ve koordineli çalışmalarının ilçeyi olumlu yönde değiştirdiğini söyleyen Milletvekili Şeker. Dilovası Tavşcancıl sahili ile Yeşil Vadi Piknik ve Dinlenme alanının halkın dinlenmesi çok önemli ayrı birer yatırım olduğunu söyledi.  Milletvekili İlyas Şeker,  Körfez Geçiş Köprüsü bile sadece ilçeyi adeta cazibe merkezi haline getirmeye yeter artar bile” dedi.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’da “Milletvekilimiz İlyas Şeker Beyin ziyaretinden mutluluk duydum. Dilovası’na getirilen hizmet ve çalışmalarda bu gün Milletvekili olarak çok büyük katkısı olduğu gibi geçmişte de Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreter olduğu dönemlerde de çok büyük katkıları olmuştur.  Dilovasının bir cazibe merkezine dönüştürecek bir yatırım için çalışma başlattık. Desteklerini hiçbir zaman bizden esirgemeyen sayın milletvekillerimizden aldığımız güç ve vatandaşımızın gösterdiği teveccühle Dilovası’nı  daha yaşanabilir kent haline dönüştürme yolundaki çalışmalarımız devam ediyor" dedi. Başkan'dan, projenin detayları ve belediye hizmetlerine ilişkin bilgi alan İlyas Şeker, Başkan Toltar' çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki