Şehitler için yürüdüler

Hak ve Eşitlik Partisi Gebze ilçe Teşkilatı son günlerde yaşanan olaylarla ilgili olarak bir yürüyüş ve basın açıklaması gerçekleştirdiler.
28 Temmuz 2015, Salı - 17:32

Gebze Kent Meydanı’nda dün akşam saatlerinde bir araya gelen partililer Türk bayrakları eşliğinde bir yürüyüş yaptılar. Yapılan yürüyüşün ardından Kent Meydanı’na gelen grup burada bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasından önce şehitler için saygı duruşunda bulunulup istiklal marşı okundu. Partililer adına basın açıklamasını HEPAR Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Zafer Ağüzüm yaptı. Zafer Ağüzüm yaptığı açıklamada; “Bugün hala asker ve polislerimiz şehit olurken adeta Türk insanının zekâsı ile dalga geçercesine sadece terör ile mücadele etmektedir.

 VATANA İHANET PROJESİ

Talebimiz şehitlerimizin kanının yerde kalmaması için sadece hava operasyonları ile kısıtlı kalmaksızın Türk bayrağının dalgalandığı her yerde her türlü terör örgütü ile top yekûn mücadele edilmesidir. Şehitlerimizin kanı birilerinin siyasi beklentilerine alet edilmeyecek kadar kutsaldır. Bugün burada 13 yıldız çözüm süreci adı altında kahpece yürütülen vatana ihanet projesinin sonuçlarına tepki olarak toplandık. Karşımızda her kim olursa olsun damarlarımızda akan asil kanın gücüyle onlara meydan okumak için buradayız. Şeklinde konuştu.Yapılan basın açıklamasının ardından grup olaysız bir şekilde dağıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki