Şehitler için dua edildi

Şehitler için dua edildi
09 Nisan 2016, Cumartesi - 21:22

Kent protokolü ve vatandaşlar, 8-10 Mayıs Polis Haftası ve Polis Teşkilatı’nın 171. kuruluş yıldönümü nedeniyle Bağçeşme Polis Şehitliği’ne akın etti, şehitler için dua etti

Bağçeşme Polis Şehitliği, 8-10 Mayıs Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı’nın 171’inci yılı nedeniyle ziyaretçi akınına uğradı. Kent protokolü ve şehit aileleri de bu önemli günde şehitliğe giderek şehit polisler için dua etti. Bugün yapılan şehitlik ziyaretine; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, vali Hasan Basri Güzeloğlu, AKP Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Mehmet Akif Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Küçük, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İzmit ilçe başkanı Ali Korkmaz, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, KOTO Başkanı Murat Özdağ, şehit ve gazi aileleri katıldı.

 

DUALAR  EDİLDİ

Şehitlik ziyaretinde ilk olarak mezarlıklara karanfil bırakıldı, ardından ise bir dakikalık saygı duruşunda bulundu, İstiklal Marşı’mız okundu. Programda, Fevziye Camii İmamı Halit Es, Kur’an-ı Kerim tilaveti okurken İzmit İlçe Müftüsü Musa Bilgiç de katılımcılara dua yaptırdı. Tören, şehit aileleriyle yapılan sohbetin ardından son buldu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki