Şehit Özdere'nin İsmi Diyarbakır'da Yaşayacak

29 Ocak 2016, Cuma - 22:06

Geçtiğimiz hafta Cizre'de şehit düşen polis Bayram Özdere'nin Gölcük'te oturan ailesini ziyaret eden AKP Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Akar, Diyarbakır'da bir okul yaptırarak Bayram Özdere'nin ismini vereceklerini söyledi

 

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Diyarbakır il başkanı Muhammet Akar ve Sur ilçe başkanı Şeref Yontürk ile birlikte geçtiğimiz hafta Cizre'de şehit düşen Gölcüklü şehit özel harekat polisi Bayram Özdere'nin ailesini ziyaret etti. Gölcük'te Donanma Mahallesi'nde oturan Özdere ailesini taziye ziyaretine giden AKP'li başkanlara, il ve ilçe yönetimleri de eşlik etti. Şehit Bayram Özdere'nin annesi Emine ve babası Hasan Özdere'ye sabır dileyen Ceyhan ile Akar, şehit ailesiyle bir süre sohbet etti. 

 

ÖZDERE'NİN İSMİ OKULDA YAŞAYACAK

Şehit evini ziyaret ettikten sonra açıklama yapan Diyarbakır il başkanı Muhammet Akar, "Bugün hem Kocaeli teşkilatlarını hem de şehidimizin acılı ailesini ziyaret etmek istedik. Acılı ailemizin acısını paylaşmak için geldik. Aziz milletimiz sıkıntılı günler yaşıyor ancak bu beraberlikle bunların üstesinden de geleceğiz. Şer odaklarına bir mesaj vermek istiyoruz, bizler geçmişte; Çanakkale'de Yemen'de nasıl bir olup belaları def ettiysek, şimdi de birlik beraberlik ruhu içerisinde bu fitneyi memleketimizden def edeceğiz" dedi. AKP'li Akar, Diyarbakır'da bir okul yaptırarak, Bayram Özdere ismini vereceklerini belirtti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki