Sedat Arı, “Son söz teşkilatın olacaktır”

21 Ocak 2015, Çarşamba - 14:51

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkan Adayı Sedat Arı, Çayırova MHP teşkilatlarını destek almak için ziyaret etti. Yoğun katılımla gerçekleşen ziyarette Başkan Adayı Sedat Arı, 12 ilçe başkanınında üst delege yazılacağını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkan Adayı Sedat Arı gece gündüz demeden ilçe ilçe partilileriyle fikir alışverişinde bulunuyor. MHP İl Başkan Adayı Arı, önceki akşamda MHP Çayırova Başkanı Fatih Kartal ve ilçe teşkilatı ile bir araya geldi. MHP’yi başarıya taşımak adına neler yapılması gerektiği konuşulan ziyarette MHP İl Başkan Adayı Sedat Arı, doğru ve sağlam oluşturulmuş teşkilatlardan başarı gelmeme gibi bir durum söz konusu olamayacağını söyledi.

“SON SÖZ TEŞKİLATIN OLACAKTIR”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin ülkenin çimentosu olduğunu vurgulayan Sedat Arı, ziyaretteki yoğun katılımdan dolayı Çayırova teşkilatına teşekkür ederek konuşmasına başladı. Başkan Adayı Arı, “Milliyetçi Hareket Partisi kendi içinde bir ve bütün olmak zorundadır. Bizim dışarıdaki sevindirecek halimiz yok. Kimin seçildiğinden çok MHP’yi iktidara getirecek kadroların seçilmesi çok önemlidir. Biz her ilçe başkanımızı üst delege yazacağız. Teşkilat başka bir ismin olmasını isterse o ismi yazarız. Son söz teşkilatlarda olduğunu kimse unutmamalı” ifadelerini kullandı.

“2015 SEÇİMİ MHP İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Ziyaretten dolayı teşekkürlerini belirten MHP Çayırova Belediye Başkanı Fatih Kartal, tüm il başkan adaylarına eşit mesafede olduğunu vurguladı. Başkan Kartal, “Teşkilat olarak Çayırova’da dinamik bir yapı oluşturduk. Önümüzde ki 2015 genel seçimlerinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu seçimdede Genel Merkezimize katkı sağlayabilmek adına gece gündüz ekip arkadaşlarımızla çalışıyoruz. MHP İl kongreside seçimide 2015 seçimlerimiz için çok önemli. Partimiz ve davamız adına hayırlı bir il kongresinide geride bırakırız” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki