Seçim Startını Çayırovadan Verdi

01 Ekim 2015, Perşembe - 13:41

Çayırova Bi Kahve Salonunda Gerçekleşen Kahvaltı Programında Çayırova Muhtarları İle Bir Araya Geldi.

Gerçekleşen Kahvaltı programına AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı Cemil Yaman, Çayırova AK Parti ilçe bakanı Zafer Kılıç, Çayırova belediye başkan yardımcısı Orhan Keskin, AK Parti Kocaeli İil yardımcısı Ayşin Balcılar, Çayırova AK Parti SKM başkanı Ekrem Karahan, AK Parti kandın kolları, gençlik kolları, ilçe yöneticileri Çayırova AK Parti belediye meclis üyeleri Mehmet Özdemir, Berkant Emiroğlu, Çayırova Mahalleri Muhtarları Ermiş Özmen, Hasan Özkoca, Rahman Güler, Mustafa Güven, Sezai Atik, Bekir Şahin ve bölge basını kahvaltı programında yerlerini aldılar.

Başkan Zafer Kılıç, AK Parti Çayırova Seçime Hazır

Açılış konuşmasına gerçekleştiren Çayırova AK Parti ilçe bakanı Zafer Kılıç yaklaşan 1 Kasım seçimlerine yaptığımız çalışmalar ile sahadayız dedi. Seçim maratonuna eski heyecanlar gibi AK Çayırova kadrolarımız ile hız vermekte olduğunu belirtti. Kahvaltı programına katılan Çayırova muhtarlarına ayrıca teşekkürlerini sunarak. Çayırovada yine yaklaşan 1 Kasım seçimlerini zirvede bitireceklerini belirterek sözlerini noktaladı.

Yaman, 1 Kasım Dönüm Noktasıdır Dedi

Kocaeli AK Parti Milletvekili Adayı Cemil Yaman seçim startınıÇayırovadan verdiğini haydi Bismillah diyerek inşallah Çayırova AK Parti için benim için uğurlu gelir diyerek, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Yaman, Ülkenin AK Partiye ihtiyacı vardır diyerek yaklaşan seçimlerin çok önemli olduğunu belirtti Ülkemiz şu günlerde keskin bir virajdan geçmekte olduğunu ülkesini seven herkes bu seçimlerde elini taşın altına koymasını söyledi. Kahvaltı programında Çayırova Muhtarlarının ve bölge basının sorularını yanıtlayan Milletvekili Adayı Cemil Yaman, Çayırova AK Parti SKM başkanlığı öncülüğünde Çayırovada Esnaf, Hasta, Dernek, Ziyaretleri doğrultusunda seçim çalışmalarını Çayırovada gerçekleştirdi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki