Sarkuysan Ailesi Boğaz turu yaptı

Firmanın çalışanları ile aileleri güzel bir Pazar günü Boğaz’da stres attı…
01 Eylül 2015, Salı - 11:52

Bölgemizin güzide  sanayi kuruluşlarımızdan Sarkuysan Elektrolitik Bakır Sanayi A.Ş. hafta sonu toplam bin 500 kişiden oluşan çalışanları ile ailelerine tekne ile Boğaz Turu yaptırdı. Sarkuysan Camiası Aileleri ile birlikte güzel bir Pazar gününde Boğaz’ın serin havasında tekne keyfi ile bol bol  stres attılar. Kafile başkanlığını Sarkuysan İdari İşler Müdürü Sabri Atilla yaparken, Kafilenin sevk ve idaresini de İşyeri Baş Temsilcisi Selçuk Çifci ile işyeri temsilcileri yaptı.

 

Bölgemizde 1972 yılında kurulan ve bugün Gebze ve Darıca Bölgesinde sahibi olduğu 180 dönüm arazide 77.000 m2 kapalı  alanda elektrolitik bakır ve mamulleri, bakır boru ve bakır lama üretimi yapan, başarılı sanayi kuruluşlarımızdan Sarkuysan Elektrolitik Bakır Sanayi A.Ş. hafta sonu toplam bin 500 kişiden oluşan çalışanları ile ailelerine Boğaz Turu yaptırdı. Bu yıl ikincisi düzenlenen gezi çok güzel geçti.

EN ÇOK ÇOCUKLAR EĞLENDİ

Sarkuysan Camiası Haydarpaşa’dan, Boğaz’ın tecrübeli Kaptanı Köksal Tosun idaresinde “Tosun Paşa”, “Prenses Melani”, “Kaptan Bora” ve  “Küçük Prens” tekneleri ile Pazar günü öğlen saatlerinde yola çıkan Sarkuysan Kafilesi uzun ve ferah bir Boğaz Turu yaptı. Bu süre içerisinde teknedekiler müzik eşliğinde oyunlar oynadı. Tekne gezisinin en çok eğlenenleri ise çocuklar oldu. Çocuklar palyaçoların kurguladıkları birbirinden güzel oyunlar ile güzel vakit geçirdiler. Çeşitli ikramların yapıldığı nefis bir öğle yemeğinin yendiği Tekne gezisi akşam saatlerinde son buldu. Sarkuysan Ailesi gezinin ardından Sarkuysan Yönetimine bu güzel geziden dolayı teşekkür etti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki