Sancaklı’dan Gazetemize Ziyaret

05 Ekim 2015, Pazartesi - 13:42

Kocaeli MHP Milletvekili 1 Sıra Adayı Saffet Sancaklı Seçim Startını Çayırovadan Verdi.Gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeş’i ziyaret eden Sancaklı,Yaklaşan 1 Kasım Seçimlerinde iktidarın gideceğini söyledi.Gerçekleşen ziyarete Kocaeli MHP Milletvekili Adayı Saffet Sancaklı, MHP Çayırova ilçe yöneticileri İskender Turan, Abdullah Adanur, Temel Urhan, Çayırova Ülkü ocakları başkanı Fatih Kılıç’ta iştirak ettiler.

 SANCAKLI, ÜLKENİN MİLLİ İKTİDARI MHP İLE OLACAK

Yaklaşan 1 Kasım seçimleri için iktidarın değişmesi lazımdır 13 yıllar halkımız çile çekmektedir piyasa tuş olmuş vaziyetedir olduğunu belirtti. Ülke ekonomik olarak uçurumun kenarına gelmiştir. Terör hızını kesmemiştir 7 Hazirandan sahip olamayan 1 Kasım seçimlerinde nasıl sandıklara sahip olacaktır. Kimse kimseyi kandırmasındır İktidar kendisini kandırmaktadır yaptıkları geçtiğimiz günlerdeki miting evlere şenlik mitingine dönüşmüştür. Daha düne kadar bunlar ortak birlikte hareket etmediler mi şimdi ne oldu da roller değişti. Halkımız yaklaşan 1 Kasım seçimlerinde yine sandıktan son sözü söyleyecektir. Osloda, İmralıda, Dolmabahçe sarayında yaptıkları Show’u bu halk unutmayacaktır.

MHP KOCAELİNDE ŞAHLANACAK

Sancaklı, iktidar partisi halkımızı makarna ile kandırıyorlar, şimdide dinin önde gelenleri ile vatandaşımızın aklını çelmeye çalışıyorlar, ibadet Allah ile kul arasında yapılır kameralar karşısında Müslümanlık yapılmaz diyerek seçimlerde bütün hamleleri yapıyorlar biz bunların farkındayız kimse kimseyi kandırmasın AK Partini ne idoliji vardır başka bir parti kurulsun ilk once gidecekleri baştakiler olacaktır dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki