Saloon Ovapark Çayırova’ya Renk Katacak

10 Mart 2015, Salı - 13:19

Çayırova’da hızla gelişen düğün salonu sektörüne bir yenisi daha ekleniyor. Saloon Ovapark düğün salonu önümüzdeki günlerde hizmete girerek, Çayırova’yı şıklıkla ve lüks ile buluşturacak

Bölgenin yükselen değeri Çelikler Şirketler Gurubu Genç İş Adamı Yılmaz Çelik öncülüğünde A. Çelik İş Merkezinde hizmet vermeye başlayacak.

Vatandaşları memnun edecek 
Düğün salonu sektörüne her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Saloon Ovapark düğün salonu önümüzdeki günlerde hizmete girecek. Benzersiz tasarımı 800 kişilik kapasitesi ile 650 metrekare açık ve kapalı alanı olan Saloon Ovapark düğün ve balo salonu, Çayırovalıları lüks ile buluşturarak aynı zamanda şıklık ve ekonomik açıdan da vatandaşları memnun edecek. 

Dikkat çekici özelliği sıra dışı tasarımı
Özgürlük Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi A. Çelik İş Merkezi Giriş üzerinde hizmete girecek olan Saloon Ovapark düğün ve balo salonunun en dikkat çekici özelliği sıra dışı tasarımı. İç ve dış mimar çalışmaları ile Çayırova’ya yeni bir tasarım harikası olarak hizmete girecek olan Saloon Ovapark düğün salonunda 2015 yılı rezervasyonları başladı. Sadece resimlerini görenlerin dahi sıraya girerek rezerve yaptırdığı Saloon Ovapark düğün salonunun da yemekli yemeksiz düğün ve organizasyonlar gerçekleştirilecek.

Geniş kapasiteli otopark 
Aynı zamanda Çayırova halkını ekonomik manada zorlamadan hizmetine başlamayı hedefleyen Saloon Ovapark düğün salonu, Bölgenin yükselen değeri Çelikler Şirketler Gurubu Genç İş Adamı Yılmaz Çelik öncülüğünde A. Çelik İş Merkezinde hizmet vermeye başlayacak. Açık ve kapalı otoparkı ile oldukça geniş kapasiteli olarak hizmet verecek olan Saloon Ovapark düğün salonunda aynı zamanda çocuk bakım odası, mescit ve lüks WC’ler bulunuyor. 

İşi profesyonele ekibe bırakın 
Düğün, nişan, sünnet, nikah, okul balosu gibi bir çok organizeye ev sahipliği yapabilecek kapasitesi olan Saloon Ovapark düğün salonu, evlenecek, nişan yapacak veya bir organizasyon yapacak kişilere uygun fiyatlarla hizmet verecek. A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızı siz hiçbir detaya dokunmadan ve müdahale etmeden organizasyonlarını yapacak olan Saloon Ovapark düğün salonu bu özelliği ile de oldukça dikkat çekici. Saloon Ovapark düğün salonu kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel ekibi ile Çayırova ve Bölge halkına büyük bir kısmına hitap etmeyi hedefliyor. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki