ŞAKANIN TOZUNU KAÇIRDILAR!

17 Haziran 2015, Çarşamba - 16:38

Gebze Muallimköy'de hafta sonu yapılan düğünde, damat arkadaşlarının gelenek olan gerdek dayağının dozunu kaçırması sonucu hastanelik oldu.

Gebze Muallimköy'deki bir salonda geçen pazar günü gündüz gerçekleşen düğün töreni ile 20 yaşındaki Ayşenur E. ve 24 yaşındaki Mehmet Ş. yaşamlarını birleştirdi. Düğün töreninin ardından herkes dağılırken, genç gelin ve damat da evlerine gitti. Ancak burada, gelenekler gereği 10 kadar arkadaşı eve giderek, kapıya vurup damadı dışarıya çağırdı.

Damat Mehmet Ş. bir tepsi baklava ile kapıya çıkıp arkadaşlarına ikram etti. Ancak arkadaşları onun kolundan çekip kapının dışına aldı. Burada arkadaşları damadı yumruklamaya başladı. Damat sırtına, göğsüne ve başına aldığı yumruk darbeleriyle sarsıldı.

DAMAT HASTANELİK OLDU

Arkadaşları neşe içinde evin önünden ayrıldıktan bir süre sonra ise genç damat Mehmet Ş. aldığı bu darbelerin etkisiyle fenalaştı. Haber vermesi üzerine eve gelen yakınları tarafından hastaneye götürülerek burada yaklaşık 2 saat müşahede altında tutulan Mehmet Şener, kendine geldikten sonra taburcu edildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki