Sakal-I Şerif Gebze'ye Getiriliyor

Sakal-I Şerif Gebze'ye Getiriliyor
08 Haziran 2016, Çarşamba - 21:46

Kutsal emanetlerden Peygamberimiz Hz. Muhammed’in Sakal-ı Şerifi her Ramazan ayında olduğu gibi bu senede Gebze’ye getirilecek.

 Sakal-ı Şerif ilk olarak Beylikbağı Bağdat Cami’nde ziyarete açılacak. Gebze Müftülüğü tarafından yapılan organizasyonla Sakal-ı Şerif 16 Haziran Perşembe günü Teravih namazı sonrasında Beylikbağı Bağdat Cami’nde ziyarete açılacak. Sakalı Şerif hazırlanan özel cam fanus sayesinde daha net olarak görülebilecek.

ZİYARETE AÇILACAK CAMİLER
Buna göre Sakalı Şerif’in ziyarete açılacağı cami ve tarihler ise şöyle: 18 Haziran Mimar Sinan Cami, 19 Haziran M.Tepe Esentepe Cami, 20 Haziran Beylikbağı Mevlana Cami, 21 Haziran Mimar Sinan ve Yavuz Selim Cami, 22 Haziran Gaziler Cami, 23 Haziran Fatih Sultan Mehmet Cami, 24 Haziran Çınar Cami, 25 Haziran Mustafa Paşa Fatih Cami,  26 Haziran Gaziler, Mevlana Camileri, 27 Haziran Emlak Konutları Mescidi, 28 Haziran Fazilet Cami, 29 Haziran Mehmet Akif Ersoy Cami, 30 Haziran Güzeller Cami, 1 Temmuz( Kadir Gecesi) Hicret Kuran Kursu, 2 Temmuz Kirazpınar Cami, 3 Temmuz Kirazpınar Veysel Karani Cami, 4 Temmuz Çoban Mustafa Paşa Cami.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki