Sağlıklı Yaşam İçin Yürüdüler

13 Ağustos 2015, Perşembe - 14:54

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çağdaşkent Rekreasyon Alanında vatandaşlarla buluşarak sabah sporu yaptı.


Çayırova’nın nefes alabildiği yeşil alanlar inşa ederek tüm vatandaşların özellikle de gençlerin spor yapabilmelerine olanak sağlayan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Perşembe günleri Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımı ile düzenlenen “Sağlıklı Yaşam Yürüyüşleri” programı ile vatandaşlarla hem spor yapıyor hem de uzun sohbetler gerçekleştiriyor. Başkanlar, Çağdaşkent Rekreasyon alanında başlayan ve Kuştepe Ormanı’nda son bulan yürüyüşte vatandaşların talep ve sorunlarını da dinleme imkanı buluyor.

Akse Mahallesi’ndeki parkta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, ve vatandaşların katılımıyla park ve orman içerisindeki parkurda yürüyüş yapan sporseverler, daha sonra kültürfizik hareketleri yaparak sabah sporunu tamamladı. Başkanlar, sabah sporunun ardından vatandaşlarla birlikte kahvaltı yaptı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki