Sağlık Sen Gebze’de buluştu

Sağlık Sen Kocaeli Şubesi Ebeler ve Hemşireler Haftası dolayısıyla düzenlenen ‘Sağlıkta Büyük Buluşma’ adlı programda sendika üyeleriyle bir araya geldi.
25 Mayıs 2014, Pazar - 14:20

 

Sağlık Sen Kocaeli Şubesi Ebeler ve Hemşireler Haftası dolayısıyla düzenlenen ‘Sağlıkta Büyük Buluşma’  adlı programda sendika üyeleriyle bir araya geldi. Geceye katılan Sağlık Sen Genel Başkan yardımcısı Semih Durmuş sağlık çalışanlarına müjdeli haber verdi.

 Sağlık Sen Kocaeli Şubesi Ebeler ve Hemşireler Haftası dolayısıyla düzenlenen ‘Sağlıkta Büyük Buluşma’  adlı programda sendika üyeleriyle bir araya geldi. Holiday Inn Otel’de düzenlenen yemeğe Sağlık Sen Genel Başkan yardımcısı Semih Durmuş,  Sağlık Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Kerem Özgüler, Kamu Hastaneleri Birliği Kocaeli Genel Sekreteri Hasan Aydınlık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan yardımcısı Zekeriya Özak, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AKP Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı ve sağlık çalışanları katıldı.

ÖZGÜLER; KARDEŞİMİZ BİZİ GURURLANDIRDI

Ebeler ve Hemşireler Haftası dolayısıyla düzenlenen yemekte Sağlık Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Kerem Özgüler her şeyin başı sağlık diyerek başladığı konuşmasında,“Hizmet sunduğumuz milletimizin gözündeki değerimiz şu örnekle sunmak istiyorum. Soma’daki maden faciasında ‘Çizmemi çıkarayım mı?’ diyen Murat Yalçın kardeşimizin bize ne kadar değer verdiğini gösteriyor. Murat Yalçın kardeşimizin davranışını örnek gösteriyoruz” dedi.

Sağlık Sen Genel Başkan yardımcısı Semih Durmuş sağlık çalışanlarının umudun adı olduğunu belirterek, “Sizlerle önemli konuları paylaştık. Geçmişte yaşanan süreçte dik duruşunuzdan dolayı sizleri kutluyorum. Geçen hafta ebeler ve hemşeriler haftası dolayısıyla Ankara’da düzenlenen yemeğe Başbakanımızda katılmıştı.  Sayın Başbakanımıza sağlık çalışanların sorunlarının bir kısmını dile getirdik. Programda kendileri sağlık çalışanlarını ifade derken ‘sizler umudun adısınız’ demişti. Evet sizler umudunuz adısınız” diye konuştu. Durmuş sağlık çalışanlarına çalışma saatlerindeki düzenleme hakkında müjde verdi.

KÖŞKER; ZOR ŞARTLAR ALTINDA HİZMET VERİYORSUNUZ

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker sağlık çalışanlarının zor şartlar altında hizmet verdiğini ifade ederek, “Ne tür fedakarlıkla çalıştığınızı herkes biliyor. Zor şartlarda görevinizi yerinize getiriyorsunuz. Hükümetimiz elinden geldiği kadar sizlerin daha iyi şartlarda hizmet vermeniz için çalışıyor” dedi.  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan yardımcısı Zekeriya Özak, “Bir doktor kardeşiyim dolayısıyla siz sağlık çalışanlarının sorunlarını nispeten yakından tanıma fırsatını buldum. Sizler bizlerin sağlığını koruyan bir ordusunuz. Öncelikle sizlere sağlık diliyorum. Siz sağlıklı olacaksınız ki bize bakabilesiniz. Büyükşehir olarak sizlerin önemini bilen kuruluşuz. Sizlerin daha iyi şartlarda hizmet vermeniz için çalışıyoruz” diye konuştu.  Konuşmaların ardından Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan yardımcısı Zekeriya Özak ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e çiçek takdim edildi. Bu esnada Sağlık Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Kerem Özgüler Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan yardımcısı Zekeriya Özak’tan Memur kent kart talebinde bulundu. Özgüler, Başkan yardımcısı Zekeriya Özak’tan kart için söz aldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki