Saadet’ten Muhteşem Divan .

Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatından Muhteşem İlçe Divan. İlçe Başkanı İlhami Bayrak: ‘’Biz Çayırovanın Problemlerini ve Çözümlerini İyi Biliyoruz’’
20 Kasım 2013, Çarşamba - 19:02

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanlığının Pazar akşamı ilçe binasında yapılan divan toplantısı coşku ve heyecan dolu anlara sahne oldu. Çok sayıda parti mensubunun yanı sıra mahalle yönetimleri ve isimleri Belediye başkan adaylığı temayülünde ön plana çıkan isimlerde ilçe divan toplantısında hazır bulundu. İlçe başkanı İlhami Bayrak’ın konuştuğu sıralarda toplantıya katılanlardan bazıları ‘’Refah Partisi zamanındaki coşkuyu bir kez daha görüyoruz’’  dediler.

 

HALKIMIZLA BİRLİKTE

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak, halkımızla birlikte el ele vererek Çayırova ilçesini yaşamaktan mutlu olunacak ve gelecek nesillerin kaynaklarının heba edilmediği bir ilçe konumuna getireceklerini ifade etti. Başkan Bayrak konuşmasını şöyle sürdürdü.

 

 

BAYRAK: HALKIMIZ BİZİMLE

Bayrak ‘’Çayırova’mız da 1300 kişilik dev kadroyla ilçemizde yaşayan halkımızın hak ettiği hizmetleri alması, yaşam kalitesinin yükselmesi ve gelecek nesillerin kaynaklarının korunması adına gece gündüz çalışıyoruz. Saadet Partisi olarak yaptığımız bu çalışmaların seçimden seçime yapılmadığını Çayırova halkı çok iyi bilmektedir. Geride bıraktığımız 4,5 yıllık zaman dilimi sonrasında halkımızın teveccühünü kazanarak bunu ispat etmiş olduk’’ dedi.  Yerel seçim süreci hazırlıklarını partililere aktaran Bayrak, ‘’Çayırova ilçe teşkilatı her daim seçim varmış gibi çalışan bir teşkilattır. 2014 Yerel seçimlerinde görev yapacak sandık başkanları 240 sandık sayısı öngörülerek 1 asil 4 yedek olmak üzere tamamlanmış, buna ek olarak yeni kurduğumuz (40) birim, 120 kişilik karargâh kadrosu ve 1300 kişilik ilçe genelinde çalışan kadromuzla 29 Mart 2014 sabahında Çayırova halkını hak ettiği Milli Görüş Belediyeciliğiyle buluşturacağız dedi. Bölgede bulunan sanayici, esnaf ve diğer tüm kurumlarla bağlantıların sağlandığını belirten Bayrak, kısa bir süre sonra ‘’Çayırova’nın siyaset tarihi’’ halkın hak ettiği hizmeti alabilmesi ve yaşam kalitesinin yükselmesi için çalışan Saadet Partisi tarafında yeniden yazılacaktır dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki