SAADET’TEN İLÇE DİVANA DAVET VAR

15 Ocak 2015, Perşembe - 14:30

Çayırova Saadet partisi ilçe başkanlığı 17 0cak Cumartesi günü Çayırova belediyesi kültür salonunda ilçe divan toplantısını gerçekleştirecek

Saadet partisi Çayırova ilçe teşkilatlanma başkanı ve yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret ederek,yapacakları ilçe divan toplantısı hakkında çeşitli açıklamalarda bulundular.

Fatih Aydın Çayırova’da

 

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın Çayırova’ya Geliyor.

 

Saadet Partisi gençlik kolları genel başkanı Fatih Aydın, Çayırova ilçe teşkilatının Belediye kültür salonunda düzenleyeceği ilçe divan programına katılmak üzere Çayırova’ya geliyor. Saadet Partisi Çayırova ilçe teşkilatı tarafından 17 Ocak Cumartesi (yarın) saat 19 da Belediye kültür salonunda düzenlenecek olan ilçe divan programına gençlik kolları genel başkanı Fatih Aydın katılacak. Konuyla alakalı Saadet Partisi Çayırova ilçe teşkilatından yapılan açıklamada şunlara yer verildi.

Yoğun çalışmalarıyla bölge siyasetini şekillendiren ve örnek bir siyasi çizgide ilerleyen teşkilat olarak genel seçim çalışmalarımızı da aynı ölçüde sürdürmeye devam ediyoruz. Tüm teşkilat çalışanlarımızın da hazır bulunacağı ve tüm Türkiye’yi karış karış gezerek halkın teveccühünü kazanan örnek bir siyasetçi olan gençlik kolları genel başkanımız Fatih Aydın beyin de katılımıyla gerçekleştireceğimiz muhteşem bir program düzenliyoruz. 2015 Genel seçim çalışmalarımıza önemli ölçüde yön verecek olan bu muhteşem programa tüm Çayırova halkını davet ediyoruz denildi.

 

FATİH AYDIN KİMDİR?

26 Eylül 1983’te Kayseri’de doğdu. İlkokulu tamamladıktan sonra Kayseri İmam Hatip Lisesini bitirdi. 2007 yılında Kayseri Erciyes Üniversitesi Öğretmenlik bölümünden mezun oldu. Şu an itibariyle yine Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesine devam ediyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptı. Milli Görüş Teşkilatlarında görev alarak küçük yaştan itibaren çeşitli birimlerde görev yaptı. 2 yıl Kayseri Milli Gençlik Vakfı’nda Üniversite Başkanlığı’nı yürüttü. 1 yıl AGD Üniversite Bölge Başkanlığı yaptıktan sonra 2006 - 2008 yılları arasında AGD Genel Merkez Üniversite Komisyonu Teşkilat Başkanlığı görevini ifa etti. Kayseri’de 3 yıl öğretmenlik yaptı. Eylül 2011 itibariyle Gençlik Kolları Genel Başkanlığı görevi tevdi edilince öğretmenlikten istifa ederek görevinin başına geldi. Evli ve bir kız bir de erkek evlat babası.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki