Saadet’ten büyük buluşmaya davet!

30 Mart seçimlerinin favorileri arasında gösterilen Saadet Partisi Pazar günü yapacağı toplantıda gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. Saraç, “ İktidar yürüyüşümüzü bu toplantı ile başlatacak 31 Mart sabahı belediye’de görevi teslim almak için buluşacağız” dedi.
20 Şubat 2014, Perşembe - 16:51

Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı Pazar günü Büyük Buluşmaya hazırlanıyor. 23 Şubat 2014, Pazar Günü, Çayırova Kapalı Spor Salonu’nda Saat 13.00’de başlayacak olan Büyük Buluşmada Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak, Çayırova için önemli projelerini açıklayacak, ayrıca 30 Mart’ta yapılacak olan Yerel Yönetim Seçimleri için partiden aday gösterilen Meclis Üyeleri de tanıtılacak.

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Saraç ile ilçe yöneticileri Haydar Demirkıran ve Selahattin Güneş, Tüm Çayırova Halkı’nı Büyük Buluşmaya beklediklerini ifade ederek açık davet yaptılar. İlçe Başkanı Mehmet Saraç: “ Farkımız Saadet’li olmaktır, Çayırova Halkımızı düşünmek olmaktır, Farkımız Büyük Kadromuz ve Büyük Projelerimizdir. İktidar yürüyüşümüzü bu toplantı ile başlatacak 31 Mart sabahı belediye’de görevi teslim almak için buluşacağız Çayırova Pazar günü çok büyük ve tarihi bir güne tanıklık edecek. Belediye Başkan Adayımızı, Meclis Kadromuzu ve Projelerimizi açıklayacağımız Büyük Buluşmaya Tüm Çayırova Halkımız davetlidir” dedi.  Saraç, Pazar günü Çayırova’daki Seçim İrtibat Bürolarının önünden araçların kaldırılacağını da sözlerine ekledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki