Saadetli hanımlar çalışmaya hız verdiler

12 Aralık 2014, Cuma - 16:41

Saadet Partisi Gebze Kadın Kolları Başkanı Şükran Gümüş;

“Çalışmalarımız Artarak Devam Edecek”

 Saadet Partisi Gebze Kadım Kolları hafta başında gerçekleştirdiği Kasım Ayı İlçe Divanı ile geçmiş bir aylık çalışmalarını masaya yatırdı.

Şükran Gümüş Başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Saadet Partisi Gebze İlçe Kadın Kolları Bonzai ile mücadele kapsamında başlattığı imza kampanyalarının yanında mahalle taramaları ile de Kasım ayında boş durmadı.

“ÇALIŞMALARIMIZ HIZLA DEVAM EDİYOR”

Antik Cafe’de İlçe Divanını gerçekleştiren Saadet Partisi Gebze Kadın Kolları’nın programına mahalle temcilcilerinin yanı sıra yüze yakın bayan iştirak etti. Yoklamanın ardından açılış konuşmasını gerçekleştiren Saadet Partisi Gebze Kadın Kolları Başkanı Şükran Gümüş, “Yeni oluşturduğumuz yönetim ile birlikte çalışmalarımız artarak devam ediyor. Mahalle temsilcilerimizi belirlemeye başladık. Temsilcilsini belirlediğimiz mahallelerimizde kendi yönetimlerini oluşturmaya başladı. Geçtiğimiz ay içerisinde Genel Merkezimizin başlattığı Bonzai ile mücadele için imza kampanyalarımızı her mahallede açacağız. Şimdiye kadar beş ayrı yerde açtık. Yılbaşına kadar da tüm mahalellerimizde imza stantlarını açmış olacağız. Mahalle taramaları üye çalışmalarımız hızla devam ediyor.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki