Son Dakika

SAADET’İN ADAYI BELLİ OLUYOR

Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı temayüle gidiyor
Bu haber 458 kere okunmuş. 11 Eylül 2013 Çarşamba - 20:09


Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı, Mart 2014’te yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan adayını belirlemek amacıyla yol gösterici olması için temayüle gidiyor. Saadet Partisi’nin adayı 21 Eylül’deki temayül yoklamasından çıkacak sonuca göre ilan edilecek.

GİK ÜYELERİ DE KATILACAK

2014 yerel seçimlerinin Çayırova’daki en iddialı partilerden Saadet Partisi, belediye başkan adayını 21 Eylül’de temayül yoklamasıyla belirleyecek. Parti binasında sabah saat 09.00’da başlayacak olan eğilim yoklamasına Ankara’dan birçok Genel İdare Kurulu Üyesi’nin yanı sıra Kocaeli, Tekirdağ ve İstanbul İl Başkanları’nın da katılması bekleniyor.    

GÖZLER İLHAMİ BAYRAK’TA

Temayül öncesi gözler İlçe Başkanı İlhami Bayrak’a çevrilirken, Bayrak’ın parti tabanının yüzde 100’ünün desteğini alarak belediye başkan adayı olması bekleniyor. Sert ve etkili muhalefetiyle bilinen Bayrak’ın Çayırova’da 30 bin oy sayısı ile belediyeyi kazanmak istediği kamuoyu tarafından biliniyor. Kocaeli il genelinde Saadet Partisi’nin en iddialı ilçe olduğu Çayırova Teşkilatı’nda aktif seçim hazırlıkları aylar öncesinden başlamıştı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign