SAADET YENİ BAŞKAN ATADI

01 Aralık 2014, Pazartesi - 14:07

Saadet Partisi (SP) Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, yapılan istişare çalışmalarının ardından gençlerin ve büyüklerin ortak fikirleri neticesinde Arapçeşme Mahallesine Sinan Aras’ı Mahalle Temsilcisi olarak atadıklarını açıkladı.

Arapçeşme mahallesinde gerçekleşen toplantıya İlçe Başkanı Nurettin Çelik, Arapçeşme Mahalle Sorumlusu ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Gemiksiz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Halil İbrahim Yıldız, Cafer Damar, Ramazan Yalçınkaya, Fatih Köse ve Arapçeşme Mahalle Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
Arapçeşme Mahallesinde uzun yıllar mahalle temsilciliği görevini başarı ile yürüten Emrullah Us, görevi artık gençlere teslim etmek gerekir diyerek böyle bir çalışma içine girdiklerini söyleyerek, asıl önemli olan parti ve görüşü olduğunu söyledi. 
Gençlere büyük önem verdiklerini ifade eden SP  Gebze İlçe Başkanı Çelik, “Bu görevi Sinan Aras kardeşimize tevdi ettik. İnanıyoruz ki büyüklerimiz de Sinan kardeşimiz ile birlikte olup çalışmalara destek olacaklardır.” dedi.
Arapçeşme Mahalle Temsilcisi Sinan Aras ise,  “Bize yakışan terimizin son damlası akıncaya kadar çalışmak çalışmak ve çok çalışmaktır. Bu anlamda şuan itibari ile çalışmalarımıza yine büyüklerimizle istişare ederek başlayacağız. Arapçeşme mahallemiz ve Gebze’miz için hayırlı olsun” dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki