Saadet Partisi’nden Akkuş’a Ziyaret

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı İlhami Bayrak, MHP Çayırova İlçe Başkanı İsmail Akkuş’u Ziyaret Etti.
08 Ekim 2013, Salı - 11:48

Kısa süre önce MHP Çayırova ilçe başkanı İskender Turan’ın, Belediye başkan aday adayı olmasıyla boşalan ilçe başkanlık makamına İsmail Akkuş getirilmişti. Tebrik ziyaretlerini kabul eden Akkuş’un Pazartesi akşamı misafiri, Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak ve yönetim kurulu üyeleriydi.

 

Gündem Çayırova

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak ve yönetimini parti binasında ağırlayan Akkuş, Bayrak ve ekibine ziyaretleri için teşekkürlerini iletti. Kalabalık ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette eski ilçe başkanı ve a. adayı İskender Turan, a. adayı Fatih Kartal, Çayırova ülkü ocakları başkanı Fatih Kılıç, Saadet Partisi meclis üyesi Selahattin Güneş ve karşılıklı çok sayıda parti mensubu hazır bulundu. Çayırova ilçesinin sıkıntıları ve geleceğine dair atılması gereken adımların konuşulduğu ziyaret yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak, ‘’yaşam kalitesinin yükseldiği ve insan merkezli hizmetlerin yapıldığı, geleceğine sahip çıkmış bir Çayırova için çalışıyoruz. Halkımız bunu görüyor ve takdir ediyor dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Çayırova ilçe başkanı İsmail Akkuş, Çayırova siyasetine aday adaylarını açıklayarak yeni bir soluk getirdiklerini ifade ederken, Milliyetçi Hareket Partisi olarak Çayırova’yı daha ileri bir konuma taşımak için çalıştıklarını söyledi. Akkuş, mevcut iktidarın Çayırova halkını artık aldatamayacağını da sözlerine ekledi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki