Saadet partisi il divan toplantısını yaptı

Saadet partisi il divan toplantısını yaptı
26 Aralık 2015, Cumartesi - 11:48

 

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığının Kasım ayı çalışmalarının değerlendirildiği Kasım Ayı İl Divan Toplantısı Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde teşkilat mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Açılış konuşmasını İl Başkanı Sinan EJDEROĞLU’nun yaptığı toplantıda birim ve ilçelerin çalışmaları değerlendirildikten sonra Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Sezai İNCESU ülke gündemi hakkında değerlendirmeler yaptı.

İl Başkanı Sinan EJDEROĞLU açılış konuşmasında bugün hükümetin yanlış uygulamalarıyla ülkemizin geldiği noktaya değindi. “Maalesef yine haklı çıktık diyemiyoruz, geldiğimiz noktada içine girilmesi yasaklanmış ilçelerimiz var. Çözüm sürecinde yapılan yanlışların ceremesini çekiyoruz. Seçimden sonra rahatlayacağız dendi, daha kötüye gidiyoruz. Krizler peş peşe geliyor. Dış politika iflas etmiş durumda. Ülkemizin bu durumu bizim sırtımıza daha da çok sorumluluk yüklüyor. Daha çok çalışmalıyız” dedi.

Genel İdare Kurulu Üyesi Sezai İNCESU konuşmasında “Hükümet en çok öne çıkardığı projelerinde bile sıkıntı çekiyor. Dış politika iflas etti. 500 yıllık İran’ın Şii olduğunu yeni mi anladık. Amerika ve İsrail’i daha temiz göstermek için diğerini daha kötü gösterme çabasından başka bir şey değil bu. Geçtiğimiz seçimde virgüllü rakamlarla ifade ediliyor olsak da bütün planlar bizim üzerimize yapılıyor. Bunun farkındayız.” dedi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki