SAADET KOÇ’U KURBAN ETTİ.

Bölge basını ile basın toplantısı düzenleyen Saadet partisi ilçe başkanı İlhami Bayrak, Timur Koç’u bombaladı. Bayrak açıklamalarında beş yıl şantiyede inşaatta çalışıp sonra Çayırova’ya siyaset yapmaya çalışanların proje üretemeyip sadece sınırlar sorunmuş gibi siyaset üretenlerin çok hayalî çalışmalarını hayretle karşıladıklarını, Bayrak ayrıca bizim yanımızda resim çektirerek gündem oluşturmasınlar dedi.
19 Ocak 2014, Pazar - 17:26

Dün fatih caddesinde düzenlenen kahvaltılı basın açıklamasında Saadet partisi SKM başkanı Zeki Özçelik Saadet partisinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Özçelik açıklamaların belediye meclis üyeliği için çalışmaların başladığının bu konudaki kriterlerinin ise ben devletim diye ortalarda gezenlerle değil devlete hizmet edecek ben devletin hizmetkârıyım diyenlerle çalışacaklarını duyurdu. Ayrıca meclis üyelikleri açıklandığı zaman belediye başkan adayı açıklamış gibi bir heyecan olacaktır. Özçelik ayrıca görevinden istifa eden İlhami Bayrak’ın yerine ilçe başkan yardımcısı görevinde bulunan Mehmet Saraç’ın getirildiğini ancak görev yazısının daha gelmediğini söyledi.

Daha sonra açıklama yapan ise belediye başkan adayı İlhami Bayrak oldu. Bayrak Timur Koç’u yerden yere vurdu. Bayrak bize verilen 2009 yılındaki muhalefetlik görevimizi layığı ile yerin getirdik dedi. Çayırova’nın öz kaynaklarının savrulmasına sessiz kalmadık. Halkın refahı için gece gündüz çalışacaklarını söyleyen Bayrak seçim zamanı halkın önünde yaka ilikleyenlerden değil sürekli halkın içerisinde hizmetkârı olarak biz kez daha Saadet Partisi ruhunu vatandaşa gösterdik dedi.

Bayrak sorulan sorulara cevapları içerisinde ise kısa süre önce CHP Çayırova belediye başkan adayının Timur Koç’un yapmış olduğu ziyaret ile ilgili basında çıkan haberler sorulması üzerine açıklama yapan Bayrak, Bu konuyu CHP den ayrı tutuyorum bu konunun CHP ile ilgisi yoktur. Konu sadece Timur Koç’un kamuoyunu kandırması ile ilgilidir. Kamuoyu kandırılmıştır dedi.

 

Bayrak açıklamalarında, CHP belediye başkan adayı Timur Koç adaylığımız ile ilgili hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirmiş, başka bir gündem konuşulmamıştır dedi. Ayrıca Bayrak açıklamalarında Çayırova’nın menfaatine olan her platformda bulunmamız gibi doğal bir şey yok, Çayırova’nın menfaatleri söz konusu olunca işin içerisinde Saadet partisi vardır. Bayrak, Timur Koç için 5 yıl şantiyede inşaatta uğraşıp son 5 ayda Çayırova’da adaylığını açıklayanların gövde gösterisi yapacağı yer değildir Çayırova, biz 5 yıl Çayırovanın sorunları ile ilgilendik, yağmurunda, yolunda, imarında, rantları engelleyip Çayırova’nın öz kaynaklarının har vurup savrulmasını engelledik dedi.

Bizim yanımızda resim çektirip gündem oluşturmaya çalışılmasın, biz 5 yıl çalıştık sorunların içerisinde çözüm için uğraştık dedi. 5 yıl Çayırova’nın iyi kötü gününde yanında olmayanların bu gün seçim sürecinde, Çayırova’da gibi gösterilmeleri uygun değildir. Bu tutumları CHP ile ilgili olmadığını biliyorum, Rasim Meriç benim arkadaşım bunu CHP’den ayrı tutuyorum dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki