Saadet Çelik’leşti

30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan adaylığı için ilçe başkanlığı görevinden ayrılan Nurettin Çelik, Genel Merkezin görevlendirmesinin ardından önceki gün akşam düzenlenen yönetim kurulu toplantısı ile İlçe Başkanlık görevini yaklaşık beş aydır yürüten Ergin Öztürk’ten devraldı.
13 Mayıs 2014, Salı - 18:16

Önceki akşam olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiren Saadet Partisi Gebze İlçe teşkilatında görev değişikliği oldu. Seçim sürecinde Belediye Başkan adaylığı için İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan Nurettin Çelik’e bu görevi beş aydır başarılı bir şekilde yürüten Ergin Öztürk tarafından Genel Merkez’in gönderdiği atama yazısı okundu ve yeni görevi tevdi edildi.

 

“KAZANAN GEBZE OLACAK”

Beş aydır İlçe Başkanlığı görevini yürüten Ergin Öztürk’ün açılış konuşması ile başlayan haftalık olağan toplantıda Genel Merkez tarafından gönderilen atama yazısı okundu. Seçimlerde büyük bir özveri göstererek çalıştıklarını ifade eden Başkan Öztürk, “Bu süreç içerisinde teşkilatımız adeta kenetlendi. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz seçim sonrasında çalışmalarla Gebze’nin Saadet’e kavuşması yolunda ki ilk kıvılcımı attık. Şimdi de bu kıvılcımı daha da ilerilere götürmesi için görevi Belediye Başkan Adayımızda olan Nurettin beye taktim ediyorum. Bu süreçte biz herkese haklarımızı helal ettik dostlarımızında bizim üzerinde hakları varsa haklarını helal etsinler.” dedi. İlçe Başkanlık görevinin çok zor ve mesuliyet isteyen bir görev olduğunu ifade eden Nurettin Çelik, “Genel Merkezin iradesi. Bizde bu görevi alnımızın akı ile yerine getirmeye gayret göstereceğiz. Elimizi masaya koyup yeniden bir yapılanmaya geçeceğiz. Tüm Mahalle teşkilatlarımızla, ilçe yönetimlerimizde yeniden bir kenetlenme çelikleşme yapacağız ve bunun ardından kazanan inşallah Gebze olacaktır” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki