SAADET ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

10 Aralık 2014, Çarşamba - 17:38

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak, Çayırova ilçe emniyet müdürü Osman Gül’ü ziyaret etti.

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak ve ekibi yoğun çalışmalarına kurum ziyaretleriyle devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kamu kurumlarına yaptıkları ziyaretler kapsamında Çayırova ilçe emniyet müdürü Osman Gül’ü makamında ziyaret eden Bayrak, Çayırova ilçesinde güven ve huzurun temini için emniyet teşkilatının özveriyle çalıştığını ifade etti. Görev süresi boyunca Çayırova halkının sorunlarını tespit ve çözüme kavuşturmak için kurumlar arası ziyaretlerin çok önemli olduğunu ifade eden Bayrak, konuşmasını şöyle sürdürdü.

BAYRAK ‘’EMNİYET TEŞKİLATININ YANINDAYIZ’’

‘’Sürekli gelişen ve büyüyen etkenleriyle her konuda talep artışının yaşandığı Çayırova ilçemizde şüphesiz emniyet teşkilatımızın da görev ve sorumlulukları artmakta. Gerek trafik konusunda gerekse huzur ve emniyet konusunda çok gayretli çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Zaman zaman gerçekleştirdiğiniz çalışmalarla kamuoyunda örnek teşkil etmenizden dolayı ayrıca Çayırovalı olarak iftihar duyuyoruz. Saadet Partisi olarak halkımızın yaşam kalitesini arttıracak her konuda emniyet teşkilatımızın yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Elimizden gelen gayretle el birliği içinde yaşamaktan mutlu olacağımız bir yaşam alanı için destekçiniz olmaya devam edeceğiz ‘’ diye konuştu.

Çayırova ilçe emniyet müdürü Osman Gül Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak ve ekibine nazik ziyaretleri için teşekkür ederken çalışmalarında başarılar diledi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki