Rüya Gibi Düğünde Buluştular

24 Mayıs 2015, Pazar - 01:15

Bölgenin tanınmış ailelerinden Kazım Aydın,oğlu Gökhan’ı muhteşem bir düğün merasimiyle evlendirdi Çayırovanın Sevilen Siması Kazım Aydın Oğlunun Düğün Töreninde sevnleri ile Buluştu. Şaziment – Duran Arsel ailesinin güzel kızları Canan ve Gönül – Kazım Aydın ailesinin yakışıklı oğulları Gökhan ile dost ve sevenleri arasında Evliliğe adımlarını attılar.

Muhteşem Düğünde Coştular 

Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasiminde çekilen yöresel halaylar eşliğinde doyasıya eğlenen misafirler neşeli dakikalar geçirdiler. Ergün Emlak yönetim kurulu başkanı iş adamı Kemal Ergün yeni evlenen yeğenine bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundu.

İş ve Siyaset Dünyasını Buluşturan Düğün

Çayırova Toprak 2 düğün sarayında gerçekleşen muhteşem düğüne Kocaeli CHP Milletvekili adayları Tahsin Tarhan, Rasim Meriç, CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya ve yönetimi, CHP Çayırova belediye meclis üyesi Abdulkadir Honca, Eski CHP belediye meclis üyesi M. Ali Kaplan, CHP Çayırova belediye meclis üyeleri, AK Parti Çayırova belediye meclis üyesi Murat Karaca, Kocaeli MHP il yöneticisi İsmail Akkuş, Gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeş ve bölgemizdeki çok sayıdaki iş adamları ve çok sayıda davetli düğün töreninde yerlerini aldılar. Dost ve Sevenleri Düğün töreninde mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki