Rüya Gibi Düğünde Buluştular

Rüya Gibi Düğünde Buluştular
22 Ağustos 2016, Pazartesi - 15:31

Çayırovanın Sevilen Aileleri Bilican ve Bilici Aileleri Görkemli Düğünde Buluştular. Genç Çifti Sevenleri Yalnız Bırakmadılar Muhteşem Düğünde Renkli Kareler Yaşandı.

Çayırova İlçemizin Sevilen Ailelerinden  Bilican ve Bilici Aileleri Düğün Töreninde Buluştu. Zehra – Metin Bilican ailesinin güzel kızları Gizem ve Kezban – Hikmet Bilici ailesinin yakışıklı oğulları Emre ile dost ve sevenleri arasında Evliliğe  adımlarını attılar.

GİZEM İLE EMRE MUTLULUĞA YELKEN AÇTILAR

Çayırovanın sevilen simaları Metin Bilican ve Hikmet Bilici düğün törenine katılan misafirleri ile yakından ilgilendiler. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde çekilen yöresel halay eşliğinde doyasıya eğlendiler ve renkli kareler yaşandı. Çayırova Gümüşspor başkanı Fikret Bilici genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundular hediyelerini taktim ederek mutluluğa yelken açan genç çifti yalnız bırakmadı.  Bölgemizin gözde mekanı olan Gebze Toprak havuz başı düğün sarayında gerçekleşen muhteşem düğün törenine Gümüşhaneliler ve bölgemizdeki çok sayıda iş adamları katıldı.  Dost ve Sevenleri Düğün töreninde  mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki