Rüya Gibi Düğünde Buluştular

Rüya Gibi Düğünde Buluştular
18 Nisan 2016, Pazartesi - 11:36

Çayırovanın Sevilen Siması Murat Babaoğlu Hayatının İmzasını Attı. Genç Çifti Sevenleri Yalnız Bırakmadılar

Çayırova İlçemizin Sevilen Ailelerinden  Zengin ve BabaoğluAileleri Düğün Töreninde Buluştu. Meryem – Zafer Zengin ailesinin güzel kızları Ayşenur ve Hacer – Abdurrahman Babaoğluailesinin yakışıklı oğulları Murat dost ve sevenleri arasında Evliliğe  adımlarını attılar.

Çayırovanın sevilen simaları Zafer Zengin ve Abdurrahman Babaoğlu düğün törenine katılan misafirleri ile yakından ilgilendiler. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde çekilen yöresel halay eşliğinde doyasıya eğlendiler ve renkli kareler yaşandı. Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci ve AK Parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundular hediyelerini taktim ederek mutluluğa yelken açan genç çifti yalnız bırakmadılar.

MUHTEŞEM DÜĞÜNDE BULUŞTULAR

Çayırova Toprak düğün sarayında gerçekleşen muhteşem düğün törenine Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, AK Parti Çayırova belediye meclis üyeleri Murat Karaca, Erhan Saridede, Şaban Güllüce, Çayırovaspor başkanı Murat Gültekin, Çayırova Artvinliler dernek başkanı Ayhan Yılmaz, ÇayırovaAnadoluspor başkanı Mücahit Polat ve yönetimi, Çayırovanın sevilen siması Zümrüt İnşaat ve kuyumculuk yönetim kurulu başkanı Bünyamin Laçin, Gazetemizin imtiyaz sahibi Macit Kardeş ve bölgemizdeki çok sayıda iş adamları katıldı. Dost ve Sevenleri Düğün töreninde  mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki