Rektöre ziyaretler sürüyor

26 Kasım 2014, Çarşamba - 14:34

Rektöre ziyaretler sürüyor

 

Tüm Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği yönetimini kabul eden Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün, Üniversite’nin sınırlanın olmayacağını söyledi.

Tüm Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Nurettin Aslantürk ve yönetim kurulu üyeleri Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün’ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

TÜKSİAD heyetini kabul etmekten duyduğu memnuniyetini dile getiren Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün, Üniversite’nin sınırlarının olmayacağını belirterek, üniversitelerin bilim ve fikir üretme yeri olduğunu söyledi. Üniversiteyi şehirle bütünleştirmek için çalışacaklarını, sanayi ile işbirliği yapacaklarını ve sanayiye kalifiye eleman yetiştireceklerini ifadede eden Haluk Görgün, Üniversiteyi dünyaya model yapmak için çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Rektöre yeni görevinde başarılar dileyerek sözlerine başlayan Tüm Karadeniz Sanayi ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Nurettin Aslantürk, Gebze’nin çehresini değiştirecek, ekonomik ve kültürel anlamda bölgeye çok şey kazandıracak Gebze Teknik Üniversitesini çok önemsediklerini söyledi. Üniversite’nin şehirle bütünleşmesine, sanayi ve STK’larla işbirliği ve Gebze’nin sosyal ve kültürel hayatına katkı sunmasını çok arzuladıklarını ifade eden Nurettin Aslantürk, bu anlamda kendilerine düşen görevi de yerine getirmeye hazır olduklarını kaydetti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki