RECEP TAYYİP ERDOĞAN OKULA BAŞLADI

18 Eylül 2014, Perşembe - 14:58

 

 

Darıca’da Recep, Tayyip, Erdoğan isimli üçüzler okullu oldu.Kazım Karabekir Mahallesi’nde ikamet eden matbaa işçisi Serdar Yurtoğlu ile Emine Yurtoğlu’nun 31 Ağustos 2009 tarihinde dünyaya gelen ve aile tarafından çok sevildiği için dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ismi verilen Recep, Tayyip, Erdoğan isimli minikler anaokuluna başladı.

Kazım Karabekir İlkokulu anasınıfı C şubesinde eğitime başlayan minik öğrencilerin Sınıf Öğretmeni Semiha Arğaç nezaretinde sınıftaki arkadaşlarıyla oldukça kaynaştıkları gözlendi. Öğretmen Arğaç, Recep, Tayyip, Erdoğan isimli üçüzlerin sınıfa daha ilk günden itibaren uyum sağladıklarını, çok başarılı öğrenciler olduklarını ve arkadaşlarıyla da uyumlarının çok iyi olduğunu vurguladı. Anne Emine Yurtoğlu’da çocuklarının okula başlamasından dolayı çok mutlu olduklarını gelecekte de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan gibi başarılı bireyler olarak görmek istediklerinin söyledi.

BAŞKAN KARABACAK ZİYARET ETTİ

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’da okula gelerek eğitim öğretim hayatına başlayan Recep, Tayyip ve Erdoğan’ı ziyaret ederek öğrencilere sürpriz yaptı. Sınıftaki minik öğrencilerle sohbet eden Başkan Karabacak onlara hediyeler verdi. Öğrencilere okul çantası ve kırtasiye malzemeleri veren Karabacak miniklerle de hatıra fotoğrafı çektirerek, başarılar diledi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki