PTT ‘den örnek kampanya

05 Mayıs 2015, Salı - 21:06

PTT Genel Müdürlüğü ve Kızılay Genel Müdürlüğünün dünün düzenlediği kampanya kapsamında, Kocaeli PTT Baş Müdürlüğü’nde görev yapan personel ve vatandaşlar, kan bağışında bulundu

 Kızılay Genel Müdürlüğü ile PTT Genel Müdürlüğünün “Kan ver hayat kurtar” sloganıyla başlattığı Kan Bağışı Kampanyası kapsamında, dün İzmit PTT şubesinde personel ve vatandaşlar kan bağışında bulundu.

İLÇELERDEDE DÜZENLENECEK
İzmit İstiklal Caddesi’nde düzenlenen kan bağışlama programına Kocaeli PTT Baş Müdürü Necati Yoldaş, İstanbul PTT Baş Müdürü Mehmet Güçlü, Kızılay KocaeliŞube Başkanı Muzaffer Şişmanoğlu, Kan Merkezi Müdürü Dr. Şevket Vural da katıldı. Proğram kapsamında konuşan Kocaeli PTT Baş Müdürü Necati Yoldaş, “PTT, Ülkemiz kan ihtiyacının karşılanabilmesi için personel ve müşterilerimizin düzenli kan bağışçısı olmalarını sağlamaya çalışmaktadır. Bu kapsamda İzmit PTT Merkez Müdürlüğümüzde değerli Kızılay ekipleri refakatinde personel ve müşterilerimizin kan bağışçısı olmaları adına çalışma yapacaklar. Kampanyamız bundan sonraki dönemlerde başka ilçelerimizde de düzenlenecektir. Kampanyaya destek verdikleri için tüm Kızılay çalışanlarına, PTT çalışanlarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederim” dedi.

BİR KAN 3 CAN
Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Muzaffer Şişmanoğlu ise yaptığı konuşmasında kan bağışının önemini vurgulayarak “Bir kan üç can sloganıyla hareket ediyoruz. Burada verilen her 1 ünite kan üç kişinin hayatını kurtarıyor. Kan dünyada üretilmeyen bir şey, sadece insandan alınıyor. Bu bakımdan bağış yoluyla almaktan başka çaremizde yok” dedi. Yapılan konuşmalar sonrasında PTT Personeli ve vatandaşlar kan bağışında bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki