Proje tanıtımı cumartesi günü

TV 41’de canlı yayınlanan Seçime Doğru programına konuk olan Gebze Belediye Başkanı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Adnan Köşker, yeni dönem projelerine ilişkin tanıtım toplantısını, 15 Mart Cumartesi günü saat 19.00’da Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde yapacaklarını açıkladı.
13 Mart 2014, Perşembe - 12:59

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, TV 41’de yayınlanan ‘Seçime Doğru’ programına konuk oldu. Musa Coşkun tarafından hazırlanıp sunulan programa canlı yayın konuğu olan Gebze Belediye Başkanı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Adnan Köşker, seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. 5 yıllık hizmet dönemi boyunca Gebze’ye kazandırılan hizmetler ve hayata geçirilen projelere ilişkin bilgi veren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile koordineli yürütülen çalışmaların sonuçlarının kente değişim ve gelişim olarak yansıdığını vurguladı. 

TANITIM TOPLANTISI

“Gebze’deki değişimi kıymetli hemşerilerimizle el ele, gönül gönüle vererek başardık” diyen Başkan Köşker, yeni bir Gebze oluşturduklarını söyledi. Başkan Köşker, yenilenen altyapısı, 5 yıldızlı parkları, geniş kent meydanları, sahilleri, sosyal ve kültürel faaliyetleriyle Gebze halkının teveccühünü kazandıklarını kaydetti. Yeni dönemde Gebze’ye kazandırmayı hedefledikleri projelere ilişkin tamım toplantısını 15 Mart Cumartesi saat 19.00’da Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi salonunda gerçekleştireceklerini açıklayan Başkan Köşker, Gebzeli hemşerilerini tanıtım toplantısına davet etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki