PİLAVCI VE BALIK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Bayramoğlu Emlak Sahibi İbrahim Pilavcı biricik kızı, Merve Pilavcı'yı Nişanlandırdı. Ahmet Balık ve Güler Balık ailesinden, Durukan Balık ve Merve Pilavcı nişan merasimi ile hayatını birleştirdi. Pilavcı ve Balık aileleri nişan merasimine gelen davetli ve misafirleri kapıda karşıladılar.
14 Eylül 2014, Pazar - 15:25

Osmangazi Yılmaz Düğün Salonunda gerçekleşen nişan törenine iş, sanat ve siyaset dünyasını buluşturdu. Nişan törenine İlbeyoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Törk, Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, Nevşehirliler Federasyon Başkanı Mustafa Şen, Osmangazi Mahalle Muhtarı Kenan Demirbaş, Piri Reis Mahalle Muhtarı Fuat Yaşar, Meclis Üyeleri, iş adamları ve siyasetçiler katıldı. Genç çiftin yakınları nişana büyük bir ilgi gösterirken, Merve Pilavcı-Durukan Balık çifti de gece boyunca nişana katılan konuklarla yakından ilgilendi. Genç Çiftler Merve ve Durukan Yılmaz Düğün salonunun hazırladığı 5 katlı pastayı konfeti, maytap ve alkışlar eşliğinde keserek bir birlerine ikram ettiler.

BELEDİYE BAŞKANI; HAYIRLI OLSUN DEDİ.

Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma '' İki genç çiftimizi kutluyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Burada sizinle beraber olmak gerçekten gurur verici, en kötü günümüz böyle olsun. Bu mutluluğu şahit olmak beni onurlandırıyor, Çiftimize tekrar mutluluklar diliyorum, Allah bir yastıkta kocatsın'' dedi. 

Haber: Enes TOZLU

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki