Pes artık! Müslüman yarışmacıya...

12 Eylül 2015, Cumartesi - 00:11

Belçika’da yayınlanan 'Yemekteyiz' programında Müslüman yarışmacıya gizlice alkol içirilmesi tepkiye sebep oldu.Belçika kanallarından Kanal 4'te yayınlanan 'Yemekteyiz' programında Müslüman bir yarışmacıya gizlice alkol içirilmesi tepkiye sebep oldu. Yarışmacı, "Benim Müslüman olduğumu bile bile bana tuzak kurdular." dedi.

TEPKİ TOPLADI

Kanal 4'te yayınlanan ve her hafta tartışmaların yaşandığı 'Yemekteyiz' (Komen eten) programında, ev sahibinin Tunus asıllı Müslüman bir yarışmacıya gizlice alkol ikram etmesi tepki topladı.

ALKOLLÜ İÇECEK VERİLDİ

Geçtiğimiz çarşamba günü ekranlara gelen yarışmada ev sahibi Wim isimli yarışmacı, Müslüman olan diğer bir yarışmacı Olfa'ya dini inançları gereği içmediğini bildiği halde içinde alkol bulunan bir içecek verdiği aktarıldı. Olfa, yaptığı açıklamada bunun kabul edilemez olduğunu ve saygı eksikliğine bağladığını belirtti.

"EVET BUNU YAPTIM"Yarışmacı Wim, sofraya alkollü içecek getirdiğini kabul ederken, Müslüman yarışmacıdan bunu gizlediğini de itiraf etti.

"BİLİNÇLİ OLARAK BUNU YAPTILAR"

Müslüman yarışmacı Olfa ise gerçeği yayını izledikten sonra öğrendiğini ve çok sinirlendiğini belirtti. Olfa, "Wim bilinçli şekilde bilgi vermedi. Çünkü bütün yarışmacılar alkol almadığını ve domuz eti yemediğimi biliyorlar. Bu saygı eksikliğini gösteriyor." dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki