PEPE’DEN KARABACAK’A HAYIRLI OLSUN

Eski Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ ı makamında ziyaret ederek ,tebrik edip ,yeni dönemde başarılar diledi.
08 Mayıs 2014, Perşembe - 12:42

 

 

            Pepe son yıllarda yapılan yatırımlarla Darıca’nın çehresinin değiştiğini ifade ederek , “Darıca bir kez daha istikrara “Evet” dedi. On yıllık süreçte bir çok başarılı hizmete imza atan çalışkan başkanımız ve ekibi halkımızın teveccühüyle bir kez daha görev almıştır. Ak Parti’nin ilke ve prensipleri çerçevesinde yeni dönemde de bir çok önemli projenin Darıca halkına kazandırılacağına olan inancım tamdır. Belediye Başkanımız ve ekibini tebrik ediyor ,görevlerinde başarılar diliyorum.” diyerek Başkan Karabacak’ı tebrik etti.

 

            Pepe’ye desteklerinden ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise ,elde edilen başarıda mahalle teşkilatlarından , kadın kollarına , gençlik kollarından , ilçe teşkilatına , milletvekillerinden il başkanına kadar herkesin büyük çaba ve emeği olduğunu söyleyerek , kendilerine bu süreçte destek veren herkese teşekkür edip, yeni dönemde de Darıca’da önemli projelere imza atacaklarını ifade etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki