Penbegüllü dualarla anıldı

01 Eylül 2015, Salı - 14:39

Gebze eski belediye başkanı merhum Ahmet Penbegüllü için, Tatlıkuyu Merkez Camii ve Gebze Merkez Mezarlığı’ndaki kabri başında iki ayrı anma programı düzenlendi.

VEFATININ 8. YILINDA DA UNUTULMADI

Gebze eski belediye başkanı merhum Ahmet Penbegüllü vefatının 8. Yıldönümünde düzenlenen anma programında dualarla anıldı.

 31 Ağustos 2007 tarihinde vefat eden merhum Ahmet Penbegüllü’yü anma etkinliklerine Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, rahmetli Ahmet Penbegüllü’nün eşi Yurdagül Penbegüllü, kardeşi Mehmet Penbegüllü ve yakınları, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, birlikte görev yaptığı belediye eski meclis üyeleri, Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, belediye birim müdürleri, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi, mesai arkadaşları ve sevenleri katıldı.

SEVENLERİ KABRİ BAŞINDA TOPLANDI

Gebze’de 1994-2004 yılları arasında 10 yıl belediye başkanlığı yapan ve icraat döneminde ilçede pek çok önemli hizmete imza atan rahmetli Ahmet Penbegüllü için ilk program Tatlıkuyu Merkez Camii’nde Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okunmasıyla başladı. Daha sonra rahmetli Penbegüllü’nün Gebze Merkez Mezarlığı’ndaki kabri başında devam eden anma programında Kur’an’ı Kerim ve Hatmi Şerif duaları okunarak merhumun ruhuna hediye edildi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki