PAVEY KOÇ’UN PROJELERİNE DESTEK İSTEDİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Şafak Pavey Çayırova CHP İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği bir dizi etkinliğe katılmak için geldiği ilçede sevgi gösterileri ile karşılanırken, CHP Çayırova Belediye Başkan Adayı Timur Koç’un projelerinden övgüyle bahsedip, destek istedi.
26 Ocak 2014, Pazar - 17:35

Pavey’in ziyaretinde  Kocaeli milletvekili Haydar Akar, İl başkan yardımcısı Semra Başlak, il yönetim kurulu üyesi Musa Yılmaz da eşlik etti. Çayırova, Yeni Mahalle girişinde ilçe başkanı Rasim Meriç, Belediye Başkan Adayı Timur Koç,  kadın kolları başkanı Türkan Kılıç ve partililer tarafından karşılanan Şafak Pavey, bir kefateryada özellikle kadınların yoğun olduğu kalabalık bir guruba seslendi.

AKAR DESTEK ÇAĞRISI YAPTI

Timur Koç,  İlçe başkanı  ilk konuşmacı olarak Çayırova için hazırladığı projeleri tek tek anlattı. Kocaeli milletvekili Haydar Akar, Timur Koç’a destek çağrısında bulundu. Akar, hem Çayırova’da hem de Kocaeli’nde yerel seçimlerde başarıyla çıkacaklarını ifade ederek, “İnsanlarımızın AKP’ye oy vermeleri için hiçbir sebep yok, şehri yaşanmaz hale getirdiler” şeklinde konuştu.

PAVEY HAYRAN KALDIĞINI SÖYLEDİ

Yoğun sevgi gösterilerinin yapıldığı toplantıda bir konuşma yapan Şafak Pavey, CHP Çayırova adayı Timur Koç’un projelerini  çok önceden incelediğini, çok beğendiğini ve hayran kaldığını belirterek “Çayırova’da kendisiyle yarışan Timur Koç’un seçimi kazanacağına ve ilçeye güzel hizmetler vereceğine hiç kuşkum yok” diyerek övgüler yağdırdı.

HALKIN İSTEMEDİĞİ BİR PROJE OLMAZ

Pavey ve beraberindekiler ikinci olarak Emek ve İnönü mahallesi kentsel dönüşüm mağduriyetlerini korumak adına kurulan  İnönü ve Emek Mahalleleri Güzelleştirme ve Yaşatma Derneğini ziyaret ettiler.  Dernek başkanı Murat Koca tarafından karşılanan ve Emek mahallesinde bulunan dernek binası önünde toplanan vatandaşlar Pavey, Akar  ve Koç’a sevgi gösterisinde bulundular.  İlçe başkanı Rasim Meriç’in açılış konuşmasının ardından konuşan CHP Adayı Timur koç, halkın istemediği hiçbir projeyi yapmayacaklarını, asla ve asla halkın mağdur edilmesine de izin vermeyeceklerini açıkladı. Koç,  “evlerinizi yıkarsalar kepçelerin önüne önce ben yatarım”dedi. Pavey’de özellikle bayanların ve gençlerin sevgi gösterileri arasında yaptığı konuşmada, Koç’a sahip çıkmalarını, onu kendilerine emanet ettiklerini söyledi.

ENGELLİ NASIR KOÇ’A DANIŞMANLIK YAPIYOR

CHP Genel Başkan yardımcısı ve  İstanbul  Milletvekili Şafak Pavey, CHP Adayı Timur Koç, İlçe Başkanı Rasim Meriç ve Kadın kolları başkanı Türkan Kılıç, Özgürlük Mahallesi’nde ikamet eden Hasibe ve Celal Usta çiftinin üç bedensel engelli çocuğu Nasır,  Savaş ve Aygül’ü evinde ziyaret etti.

ŞEKERPINAR İÇİN GÜZEL PROJELER-

Pavey, Akar, Koç ve Meriç’in bir sonraki durağı ise, Şekerpınar Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma derneği oldu.  Dernek başkanı  Ekrem Şen ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan  Pavev ve beraberindekilere yine yoğun ilgi vardı. Timur Koç  projelerini, TOKİ ve deprem konutlarındaki sorunların çözüm yollarını,  özellikle  Şekerpınar için sağlık merkezi, ikinci bir belediye binası gibi  yapacaklarını anlatırken, Pavey ve Akar ise Koç’a destek çağrısında bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki