“PARTİ ROZETİMİ ÇIKARIP HİZMET EDECEĞİM”

Düzceliler Derneğini ziyaret ederek seçimlerde kendilerine destek isteyen Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, biz 30 Mart sonrasında Belediye’yi herkese açacağız halkın önüne hizmet getireceğiz halkla hizmeti buluşturan kurum olacaklarının altını çizdi.
10 Mart 2014, Pazartesi - 15:13

Belediye’nin halkın değil rantın yanında yer aldığını ifade eden Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla gerçekleştirdiği Düzceliler Derneği ziyaretinde mevcut Belediye’nin eksiklerini eleştirirken yerine yapacakları değişimi de anlattı.

“ÖNCELİĞİMİZ GEBZE OLMALI”

Gerçekleşen ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren Düzceliler Derneği Başkanı Mahir Tezcan, 30 Mart’tan sonra hangi aday seçilirse seçilsin parti rozetini çıkarıp halka eşit hizmet yapması gerektiğinin altını çizerek, “Biz bu anlamda önceliğin Gebze olduğunu düşünüyoruz. Herkesin bir siyasi görüşü olabilir fakat bu yerel seçimdir. Kentlerin geleceğini beş yıl boyunca emanet edeceğimiz Şehr-i Emin’in seçimidir. Bunun için herkes ince eleyip sık dokumalı ve kentine hangi adayın hizmet edeceğine karar verip ona göre destek vermelidir” dedi.

“İŞİMİZ GÜCÜMÜZ SİZE HİZMET ETMEK OLACAK”

Gebze için sabırsızlandıklarını ifade eden Belediye Başkan Adayı Çelik, “Biz projelerimizi tamamladık. Şehir plancılarımızla kentin yeniden imarı noktasında natifli çalışmalar hazırladık. Yeni yaşam alanları oluşturduk. Şimdi bu yeni Gebze’nin yapılabilmesi için bizim 30 Mart günü halkımızdan mazbatayı alıp işe başlamamız gerekiyor. Sabırsızlığımız bunun içindir. Biz halkımıza yeni bir kent ve yeni bir yaşam vaat ediyoruz. Ve diyoruz ki eğer bunları yapmaz isek her ay farklı mahallelerde yapacağımız halk meclislerinde gelip bizden basının önünde hesap sorun. Diyoruz ki bizim makam kapılarımız olmayacaktır. Bir dostunuzun yanına gider gibi Belediye Başkanının, Başkan Yardımcılarının, Daire Müdürlerinin yanına aynı rahatlıkla gidebileceksiniz. İşlerinizi halletmek için araya kırk tane aracı koymayacaksınız. Çünkü bizi o makamlara getiren sizlersiniz. Bizlerde sizlere hizmet etmek için o makamlarda oturuyor olacağız. İşimiz gücümüz size hizmet etmek olacaktır.” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki