ÖZGÜRLÜK DOLDU TAŞTI!

22 Mart 2015, Pazar - 13:12

AK Parti Çayırova Özgürlük Mahallesi Sandık Danışma Kurulu Toplantısı önceki gün yapıldı. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Çelik, Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun, AK Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi İdris Demir, AK Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayşin Balcılar, Mahalle Başkanı Adem Yıldırım ve birçok partilinin katıldığı programa ilgi oldukça yoğundu.

DEMİRCİ: ÇALIŞMALARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ

Açılış konuşmasını yapan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Öncelikle Özgürlük Mahallesi Sandık danışma kurulu toplantısı hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Biz Çayırova belediyesi olarak projelerimize hayat vermeye devam ediyoruz. Kısaca bahsedecek olursak Çayırova’nın temel sorunlarından biri de alt ve üst yapıdır. Alt yapıların tamamlanması için ve sorunların giderilmesi için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Çayırova’nın diğer sorunlarından biri ise kaçak yapılaşma. Biz Belediye olarak Plansız ve usulsüz yapılaşmaya karşıyız ve bunun içinde ne gerekiyorsa yapacağız. Çayırova genelindeki hiçbir kaçak yapıya müsaade etmeyeceğiz. Gelişi güzel bir şekilde belediye arazilerine yapılan kaçak yapıların yıkımının gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan Demirci, plansız ve usulsüz yapılaşmaya göz açtırmama adına gayretlerimiz devam edecek.” Dedi.

YILDIRIM; KOORDİNELİ ÇALIŞIYORUZ

Başkan Demirci’den sonra söz alan Özgürlük Mahalle Başkanı Adem Yıldırım ise “Özgürlük Mahallesi Sandık danışma kurulu toplantımıza hoş geldiniz.” Diyerek sözlerine şöyle devam etti; “Özgürlük Mahallesi teşkilatı olarak gerek ilçe başkanlığımızla yaptığımız toplantılarda gerekse mahallemizin bize ilettiği sorunları çözme noktasında ilçe teşkilatımız ve belediyemiz ile birlikte koordineli olarak çözmeye çalışıyoruz. Amacımız insanı insan yapan özellikler doğrultusunda iyi günde kötü günde mahallemizin yanında olabilmektir. Haftalık yaptığımız toplantılarda mahallemizin her noktasında çözüm bekleyen sorunları takip edip çözüme ulaştırmaktayız. Özgürlük mahallesi olarak girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. İlçe Başkanımızın İl Başkanımıza verdiği 12 ilçe’de 1. Olacağız” sözünü yerine getirebilmek için elimizden geleni yapacağız. Biz mahalle teşkilatları olarak vatandaşımızla ilçe teşkilatımız arasında bir köprüyüz ve o köprü’nün daha sağlam olması için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. 7 Haziran Genel Seçimlerine çok az bir süre kaldı ve mahallelerimiz arasında 42 sandıkla en fazla sandığa sahip olan mahalleyiz. Bu yüzden mahalle teşkilatımızı ve vatandaşlarımıza sandığa sahip çıkmalarını istiyoruz. Biliyoruz ki partimize yapılan her türlü saldırıların cevabı sandıkta verilecektir.” Dedi.

KILIÇ; HEDEFİMİZ YÜKSEK

 

 

Özgürlük Mahalle Başkanı Yıldırım’dan sonra söz alan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç da Özgürlük Mahallesi Sandık danışma kurulu toplantısına katılım sağlayan partililere teşekkür ederek sözlerine şöyle devam etti; Teşkilat olarak çıtamız yüksekti ve bizde çıtamızı yüksek tutmaya devam ettik. Bugüne kadar yapmış olduğumuz programların verimlerini Çayırova ilçesi olarak Kocaeli Bölgesi’nde ve Türkiye Geneli’nde birinci olarak alacağımızı düşünüyorum. Bu yüzden hedefimizi daima yüksek tutuyoruz ve teşkilat olarak daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Gerek genel seçimlerde gerekse Çayırova’ya hizmette AK Parti kadroları yine çığır açacaktır. Hem kendime hem de bütün arkadaşlarıma güveniyorum.” Diyerek sözlerine son verdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki