Özel Gebze Koleji'nin Teog Başarısı

20 Ocak 2016, Çarşamba - 20:37

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı’nda tüm sorulara doğru cevap vererek, derece yapan Ceren Erensoy, okul yönetimi tarafından ödüllendirildi.Arkadaşlarının da tebrik ederek kutladığı Ceren, hedefinin ikinci sınavda da aynı başarıyı göstermek olduğunu söyledi. Ayrıca toplamda 3 yanlışı olan öğrenci Koray CAN da kutlandı. 
Başarısında okul yönetimi ile öğretmenlerinin payının yüksek olduğuna vurgu yapan Erensoy "Derslerime çok iyi çalıştım. Öğretmenlerimin anlattıklarını çok iyi dinledim. Başarıyı disiplinli bir çalışma ile yakaladığıma inanıyorum” dedi.
Okul Müdürü Nevin Aslan ise şunları ifade etti,  "Okul olarak 19 yıllık geçmişimizde büyük başarılara imza attık. Özellikle son yıllarda elde edilen kültürel, sanatsal ve sportif başarıların yanında akademik başarıların bir tesadüf olmadığını göstermiştir.  Yapılan sınavların adı birçok kez değişmiş ancak başarının adresi hep aynı kalmıştır. Tüm bu başarı ve mutlulukta emeği olan öğrenci, öğretmen ve velilerimi kutlar, bize desteklerini esirgemeyen EPAŞ yönetim kurulu başkanımız Alaeddin Eyüboığlu’na   katkılarından dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki