Öz Orak İnşaat Dostlarını Ağırladı

17 Eylül 2015, Perşembe - 14:01

Öz Orak Emlak İnşaat Çayırova Özgürlük Mahallesinde Gerçekleştirdiği Yeni İnşaat Projesinin Mutluğunu Osman Orak ve Tekin Dost Öncülüğünde Kurban Keserek Verdi. Ayrıca Çayırovada İnşaat Sektöründe Önde Gelen Genç İş Adamlarına Yemek İkramında Bulundular.

Yıllardır Çayırova güvenilir hizmet veren sanayi arsaları, daireler, arsa, tarla, kat karşılığı arsalarınız ve gayrimemnunlarınızda güvenilir adresi olan Öz Orak Emlak İnşaat Firma sahipleri genç iş adamları Osman Orak ve Tekin Dost öncülüğünde yapacağı yeni inşaat projesi ile yeni bir ilke imza atmanın gurunu kestikleri kurban ile ve sonrası verdikleri yemek programında birlikte yaşadılar. Çayırovada inşaat sektöründe yaptığı başarılı çalışmalar ile birçok Çayırovalıları ev sahibi yapan Öz Orak inşaat başarıya doymadan emin adımlar ile sektörde hızla ilerliyor.

Öz Orak İnşaat’tan Çayırovaya Yakışan Proje

Emlak sektöründe birçok başarıya imza atan Osman Orak ve Tekin Dost yaptıkları açıklamada yeni projemiz ile çalışmalarımız sürmektedir Özgürlük mahallesine yakışan bir bina yapacaklarını belirterek deneyimli ekiplerimiz çalışmalarda bulunmaktayız en kısa sürede hızlı bir şekilde ustalarımız ile A’dan Z’ye kaliteli bir işçilik ile kalitemize yakışan bir proje ile dost ve sevenlerimizi ev sahibi yapacağız dediler. Özgürlük Mahallesi Rahmi Dibek Caddesi No. 61 Çayırova adresinde irtibat Telefonları 0262 743 10 12 – 0530 425 01 50 ve 0532 378 05 08 numaralardan ulaşabilirsiniz. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak Öz Orak Emlak İnşaat firma çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar dileklerimizi sunarız.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki