ÖZ KIZINA TECAVÜZ ETMİŞ!

12 Ocak 2015, Pazartesi - 16:32

 

Darıca’da 10 yıldan bu yana öz kızına cinsel taciz uygulayan baba, son teşebbüsünde şikayet üzerine yakalandı ve daha sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Alınan bilgi ve iddialara göre, Darıca’da inşaat sektörüyle uğraşan ve maddi durumu oldukça iyi olduğu söylenen kırk bir yaşındaki baba M.D., On Yedi yaşındaki  öz kızı M.D.’ye uzun yıllardan bu yana cinsel taciz uyguladığı gerekçesiyle annesi tarafından polise şikayet edildi.
Şikayet üzerine  göz altına alınan baba sorgulamanın ardından mahkemeye sevk edilirken, talihsiz anne ve kızının savcılıkta verdikleri ifadelerinde, baba M.D’nin  öz kızına 7 yaşından bu yana cinsel tacizde bulunduğu  belirtildi.Tüm bunların yanı sıra, çıkarıldığı mahkemede hakkındaki şikayetlerin asılsız olduğunu ifade eden baba, kendisine anne ve kızı tarafından iftira atıldığını söyledi. Mahkeme her iki tarafı da dinledikten sonra, Türk Ceza Kanunu’nun ilgili maddesince küçük yaştaki kız çocuğa cinsel taciz yapıldığı gerekçesiyle baba M.D’nin tutuklu olarak yargılanmasına karar verdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki