Otizme dikkat çektiler

Otizme dikkat çektiler
02 Nisan 2016, Cumartesi - 19:35

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kocaeli İl Başkanlığı, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla “Ülkü Ocaklıyız, Otizmin Farkındayız” sloganıyla etkinlik düzenledi

 

Kocaeli Ülkü Ocakları 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla dün “Ülkü Ocaklıyız, Otizmin Farkındayız” sloganıyla bir etkinlik düzenledi. Etkinlik kapsamında Yürüyüş Yolu üzerinde asılan boş pankarta vatandaşlar parmak boyasıyla el izi bıraktı ve çocuklara Türk bayraklı balonlar hediye edildi.


ENGEL DEĞİL
MHP İzmit İlçe Başkanlığı önünde düzenlenen etkinliğe, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kocaeli İl Başkan yardımcıları Tuğrul Gök ve Ertan Yılmaz, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, MHP İzmit İlçe Sekreteri Coşkun Sarskaya, MHP İlçe Teşkilat Başkanı Fırat Çiçek ve ülkücü gençler katıldı. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Tuğrul Gök yapmış olduğu basın açıklamasında, “Ülkü Ocakları olarak, ‘Ülkü Ocaklıyız Otizmin Farkındayız’ sloganıyla, otizmin bir engel, ruhsal bozukluk ve eksiklik olmadığını tüm vatandaşlarımıza göstermek istedik” diye konuştu. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki