Orhan Sipahioğlu emekliye ayrıldı

Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Sipahioğlu, Gebze Belediyesi’nde düzenlenen sade bir törenle emekliye ayrıldı.
18 Eylül 2015, Cuma - 12:28

 

Başkanlık toplantı odasında düzenlenen törene Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, belediye başkan yardımcıları Nilay Ayran ve Engin Güzel ile birim müdürleri katıldı.

KÖŞKER HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

Gebze Belediyesi’nde en üst yöneticiden işçisine ve memuruna kadar tüm personelle bir aile ortamı içinde çalıştıklarını belirten Başkan Köşker, Başkan Yardımcısı Orhan Sipahioğlu’na Gebze’ye ve kuruma yaptığı faydalı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Başkan Köşker, “Beş yıl boyunca uyumlu bir şekilde birlikte mesai yaptığımız değerli başkan yardımcımız bakıma muhtaç durumdaki babasının sağlık sorunları nedeniyle emekliye ayrılma kararını bizlere iletti. Çok ısrar etmemize rağmen kararından dönmedi. Babasının sağlığına ve bakımına gösterdiği özeni yakından takip ettim. Kendisi çok fedakar davrandı. Bunun dışında farklı söylentilere itibar etmeyin. Kendisine Gebze’ye ve kurumumuza yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Gebze Belediyesi’nde görev yaptığı süre içinde nezaketiyle, tecrübesi ve birikimiyle hepimizin gönlünü fethetti. Kendisine yeni hayatında başarılar diliyoruz” dedi. SİPAHİOĞLU: BÖYLE BİR BAŞKANLA ÇALIŞTIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM

Emekliye ayrılan başkan yardımcısı Orhan Sipahioğlu da, Gebze Belediyesi’nde huzurlu bir beş yıl geçirdiğini söyledi. Sipahioğlu, “Beş yıllık görev süremizde başta başkanımız olmak üzere tüm arkadaşlarımızla uyumlu bir çalışma dönemimiz oldu. Bunu da başkanımıza borçluyuz. Başkanımız işini çok iyi bilen ve seven, işini takip eden, vatandaşa hizmeti ibadet sayan bir insan. Böyle bir başkan çok az bulunur. Müdürlerimizde tecrübeli ve hepsi de çok kaliteli. Başkanımıza ve bizlere hata yaptırmayan, işini seven ve iyi yapan bir kadroyla çalıştık. Böyle bir başkanla ve sizlerle çalıştığım için çok mutluyum. Hepiniz hakkınızı helal edin” diye konuştu. Tören sonunda Başkan Köşker tarafından Orhan Sipahioğlu’na bir ebru tablosu hediye edildi. Sipahioğlu Başkan Köşker, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile helalleşerek vedalaştı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki