ORDULULAR’DAN SAADET PARTİSİNE ZİYARET

03 Şubat 2015, Salı - 22:17

Çayırova Ordulular Derneği başkanı Sıtkı Kabakkaya ve yönetim kurulu üyeleri, Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak’ı makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette konuşan Ordulular Derneği başkanı Sıtkı Kabakkaya ‘’Çayırova Ordulular Derneği olarak sadece tabela derneği olmadığımızı göstermek için ziyaretlerimizi ve etkinliklerimizi sürdürüyoruz. Dernek olarak Çayırova’nın an aktif derneklerinden biriyiz. Yeni yılda birçok etkinlik ile bölgemizde adımızı daha da duyuracağız. Amacımız Çayırova’da bulunan tüm Orduluları bir araya getirmek ve duydukları memleket özlemini gidermek.  Bunun içinde dernek yöneticilerimiz ile beraber tüm hemşerilerimizi bir araya getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz’’ dedi. Kabakkaya, İlhami Bayrak’a Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanlığı görevinde başarılar diledi.

 

ZİYARET BENİ ÇOK MUTLU ETTİ

Çayırova’da ki hemşeri dernekleri ve Sivil Toplum Kuruluşları ile uyumlu çalışmanın önemini her fırsatta dile getiren Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı İlhami Bayrak, Çayırova Ordulular derneği başkanı Sıtkı Kabakkaya ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür etti ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada çalışmalarında destekçileri olacaklarını ifade etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki